EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Jūroje per Jonines

Reportažai iš buriavimo ar kito veiksmo vietų.
Posts here all photos/ movies from surfing spots

Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Bull 26 Bir 2008 00:39

Penktadienis. Velniop visus darbus, susikraunu žaislus ir išlekiu prie Jūros. Atlėkęs vakare DJ Cibo valdose randu visą krūvą neregėtų nematytų kaitiorų. Tik vienas kitas pažįstamas veidas. Toks įspūdis, kad mūsuose kaitiorams daugintis tiesiog šiltnamio sąlygos, o burlentiajai tampa unikumu, egzotika :)
Šeštadienis. Šiek tiek papučia ryte, po to prieš lietaus debesį po ko visi sugriūva į paplūdimio kabaką ir ten leidžia laiką kaip kas sugeba. Vėl ateina giedra, vėl šiek tiek pirsteli. Diena verta 6kv prisodrinta pampingo elementų.
Sekmadienis - katiorų diena.
Pirmadienis. Daug žadančios prognozės ir visi pažadai po pietų. Šį kartą prognozės nenuvylė. Įsipūtė galima sakyti idealiai - su 5kv buvo pats tas. Nei per daug nei per mažai. Giedra, šilta, vanduo taip pat kaip arbata. Pradžioj nedidelė, vakarop jau visai nebloga banga. Tiesiog ideali diena visiems.
Sekmadienis. Minam į Pavilostą, Ten sideshor'as. Nulekiam. Dudolina iš ties įspūdingai... Algis su 3.7. Atvėsta. Temperatūra kokie 13 laipsnių ir dar ima lyti. Banga jau įsikočiojusi per naktį graži. Prie molo privažiavimai užkimšti burlentiajų automobiliais, susiraukę vietinių lv piliečiu veidai nesuprantantys kas čia ir kokiu tikslu pusę jų miestelio okupavo. Iš vieno dar išgirdome bandymus apeliuoti jog čia privati žemė ir panašiai, bet pamatęs kaip absoliučiai niekas į tai nereaguoja jis greitai nurimo ir kažkur dingo :)
Trumpai - sekmadienį galima vadinti Diena.
------------------------------------------------------
Tai buvo statistika.
Pagrindinė šio Joninių savaitgalio vinis yra ta, kad pagaliau nemažai sūduvos čainyk dream team narių ryžosi buriuoti Jūroje. Išlipti iš Dusios lygio ir pereiti į Next Level. Visiems jiems pagarba. Papuolė tikrai ne į pačias lengviausias sąlygas pirmam kartui, bet visi atsilaikė, visi varė. Ypatingai Aivaras, kai Pavilostoje su 5.4 didvyriškai laikėsi, paturistavo ir vėl varė... Ne veltui jo kličkė: Monstras :)
Pasikrikštijo sūduviai Jūroje su kaupu :) Smagu matyti išsekintus, atskalbtus, bet be galo laimingus veidus :) Panašu, kad turime dar keletą ligonių susirgusių liga vadinama "Banga" :)
Pagarba už ryžtą, norą ir didžiules pastangas tikrai nelengvose sąlygose.
Prikabinti failai
DSC_0022.JPG
Aivaro emocijos :)
DSC_0023.JPG
Akinys. Aivaras. YEEEESSS!
DSC_0106.JPG
Akinys. Gintaras
DSC_0110.JPG
Pavilosta. Girmis
DSC_0175.JPG
Pavilosta. Girmis
DSC_0196.JPG
Pavilosta. Girmis
DSC_0236.JPG
Pavilosta. Mindaugas
DSC_0252.JPG
Akinys. Rimas
DSC_0269.JPG
Pavilosta. Aivaras "jama banga" :)
DSC_0278.JPG
Pavilosta. Aivaras "kopia i kalnus (tolumoje desiniau):)
DSC_0292.JPG
Pavilosta. Girmis, loop'as.
DSC_0294.JPG
Akinys. Rimas
DSC_0333.JPG
Pavilosta. Girmis In Action
DSC_0343.JPG
Akinys. Rimas
DSC_0344.JPG
Pavilosta. Mindaugas
DSC_0364.JPG
Pavilosta. Girmio parukymas :)
DSC_0374.JPG
Pavilosta. Girmis. Reikia loop'o? Prasom.
DSC_0410.JPG
Pavilosta. Latvis
DSC_0424.JPG
Pavilosta. Algio loop'as
DSC_0430.JPG
Pavilosta. Marius
DSC_0433.JPG
Pavilosta. Edgaras
DSC_0447.JPG
Pavilosta. Algis ilsisi, parukymas
DSC_0463.JPG
Pavilosta. Marius. Uzveze geru rukalu...
DSC_0464.JPG
... tikrai veza...
DSC_0472.JPG
Pavilosta. Mindaugas. Vezinasi
DSC_0492.JPG
Pavilosta. Girmis. Stumiu stumiu, bet kodel as vis tiek atbulas plaukiu?...
Nėra neįmanomo. Yra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas įmanoma.
http://www.extreme-sports.lt
Vartotojo avataras
Bull
-
 
Pranešimai: 1567
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
Burės numeris: 0

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Fish-Bone 26 Bir 2008 01:32

Tiek aprašymas, tiek foto reportažas tiesiog nerealus.. Girmis atrodo kad vėl su gravitacija susipyko.
Nu nieko.. Po metų ar dviejų ir aš bandysiu skalbtis bangose [-o<
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Gintas 26 Bir 2008 01:40

Labai gražios bangos Pavilostoje.
Antradienį Akinyje tik prieš saulėlydį suspėjau valandai. Vejas vakaru, truputi daugoka bardakelio. Su 5 mazoka, su 5,7 trauke puikiai.
Prikabinti failai
IMG_4578_copy.jpg
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Girmantas 26 Bir 2008 01:51

arba man atrodo, arba Aivaro bures lates neitemptos.
aciu Bull uz foto(reporta)!
Pavilostoj bangos galetu but ir didesnes... dvigubai...
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Bobas32 26 Bir 2008 07:58

Po NewVision batareikas pasodinau labai greitai. Važiuoti iki Pavilostos jėgų nebuvo. Tai antradienį nuo ryto su 4.0 Akinyje, šalta, vėjas trūkinėjantis. Vėliau 4,7 ir apie 19:00 baigiau atrodo.
Trečiadienis buvo nerealus su banglentėmis. Su Planktonu atsistodavome net ant vienos bangos. Šilta, saulė, vėjo nebuvo, bet bangos vis dar ridenosi Aknyje geros, tvarkingos, bet mažėjančios. Apie 18:00 baigėme.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8398
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Ernest 26 Bir 2008 08:34

O Geras Action, super. :)
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST aivaras 26 Bir 2008 10:39

Sveiki. Man labai patiko net nesinori gryzti ezeran ypatingai patiko Pavilosta kaip labai gera didele bamga,toli nuo kranto, statuojant is vandens tiesiog isplese is ranku vis inventoriu ir jauciau , kad galas arti :shock: .
Teko daug plaukti, kankintis bet pajutau kad jura yra tikrai yra gal net auksciausias indsurfingo ir sunkiausias etapas, Tikrai lauksiu sekancio sykio. :D :D
Jo Girmantai late man islindo tuo momentu kiaurai todel jau ir atrode taip negraziai.
Vartotojo avataras
aivaras
 
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 26 Sau 2007 01:47

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Saulius LTU45 26 Bir 2008 15:14

Labai didele jūrine patirtim negaliu pasigirti, bet, per per paskutinius kelis Jūrinius sezonus, Diena Pavilostoje man buvo idealiausia windsurferio svajonė - pilnai šoninis vėjas, pakankamo dydžio, statumo ir grožio bangos ir visai draugiška mūša. Gaila į kadra nepatekau :^o , vis nejučiom su bangom nuvairuodavau link pupsančio akmens, ten bangos man rodėsi geresnės, tik grįžinėti reikėjo pėstute. :oops:
:toothy4:
Vartotojo avataras
Saulius LTU45
 
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 10:57
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 45

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Girmantas 26 Bir 2008 18:38

Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Windigo 26 Bir 2008 21:30

O tai buvo tos wave varzybos LV ar ne?
High performance kite/windsurf/SUP equipment
http://www.windigo.lt
Vartotojo avataras
Windigo
 
Pranešimai: 934
Užsiregistravo: 10 Bir 2005 13:04
Miestas: Klaipėda
Burės numeris: 1

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Girmantas 26 Bir 2008 23:44

ne, latviai uzgere per jonines, pabijojo gaut i kaulus ir atsauke... :mrgreen:
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Ernest 27 Bir 2008 08:11

Girmantas rašė:ne, latviai uzgere per jonines, pabijojo gaut i kaulus ir atsauke... :mrgreen:



Tiesiog Latvijoje Lygo tai kaip antra dideli švente, kaip Kalėdos, tik visi daug buhalina, žymiai daugiau negu lietuviai.
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Gintas 01 Lie 2008 00:22

Saulius LTU45 rašė:Labai didele jūrine patirtim negaliu pasigirti, bet, per per paskutinius kelis Jūrinius sezonus, Diena Pavilostoje man buvo idealiausia windsurferio svajonė - pilnai šoninis vėjas, pakankamo dydžio, statumo ir grožio bangos ir visai draugiška mūša. Gaila į kadra nepatekau :^o , vis nejučiom su bangom nuvairuodavau link pupsančio akmens, ten bangos man rodėsi geresnės, tik grįžinėti reikėjo pėstute. :oops:


Auksciau akmens yra keturios bangos. Jos tiksi kaip laikrodis. 100m - loopas, 100m - posukis atgal, 200m waveraidingas. Ten visko padarai 10 kartu daugiau nei Akinyje. Kazkas panasaus i Cabezo.
Prie nuotrauku radau prierasa, kuriame yra zodziai "zirgas galvas" ar pan.. Man tai min provincialu, o max neetiska.
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Bull 01 Lie 2008 08:55

Gintas rašė:Auksciau akmens yra keturios bangos. Jos tiksi kaip laikrodis. 100m - loopas, 100m - posukis atgal, 200m waveraidingas. Ten visko padarai 10 kartu daugiau nei Akinyje. Kazkas panasaus i Cabezo.
Prie nuotrauku radau prierasa, kuriame yra zodziai "zirgas galvas" ar pan.. Man tai min provincialu, o max neetiska.

Veiksmas vyko beveik prie pat molo, ne toje aiksteleje.
Pataisiau :oops:
Nėra neįmanomo. Yra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas įmanoma.
http://www.extreme-sports.lt
Vartotojo avataras
Bull
-
 
Pranešimai: 1567
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
Burės numeris: 0

Re: Jūroje per Jonines

UNREAD_POST Girmantas 12 Lie 2008 21:07

Vukas kiek pagrazino spalvas :)
Prikabinti failai
floop.jpg
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

Kitas

Grįžti į Windsurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių


cron
Prisijungimas nariams