na kaip jau visi zinote zaidem kasi na o paskui po karkute
nuotraukos pridedamos... po karkuciu valgymo susitalpinom as ,edas ir bobas i vyto karapuziko gala
Prikabinti failai
Resize of 142_4250.JPG (0 Baitų) Peržiūrėta 12955 kartus(ų)
Resize of 142_4249.JPG (0 Baitų) Peržiūrėta 12956 kartus(ų)
Resize of 142_4247.JPG (0 Baitų) Peržiūrėta 12956 kartus(ų)
Resize of 142_4239.JPG (0 Baitų) Peržiūrėta 12958 kartus(ų)
Resize of 142_4237.JPG (0 Baitų) Peržiūrėta 12959 kartus(ų)
Resize of 142_4235.JPG (0 Baitų) Peržiūrėta 12956 kartus(ų)