EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Sportas ir Mada

Bendra tema apie viską
General discussion

UNREAD_POST APO 16 Sau 2008 11:49

baidas rašė:tikriausiai nelabai idemiai skaitei nuo pat pradziu , mes nieko neparduodame. nei inventoriaus, nei drabuziu, nei kebabu, nei lavasu.
mes tik suteikiame teise registruotiems portalo vartotojams NEMOKAMAI atsispausdinti nuolaidu kupona su kuriuo jie gauna 15% nuolaida prekems tm tikrose prekybos vietose.

Ar po kiekvienu kuponu turi buti prierasas "portalo komanda ar ju seimos nariai neatsako uz laimes ar skausmo kieki isigyjant prekes psinaudojus nuolaidu kuponu" ?


:D

good point
Vartotojo avataras
APO
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 02 Sau 2008 16:52
Burės numeris: 0

UNREAD_POST globus 17 Sau 2008 00:35

As praeita savaite nusipirkau sau snieglente,apkaustus ir batus Sportas ir Mada parduotuveje :) tai suteike 15% nuolaida, del to kad pirkau pilna komplekta :)
Vartotojo avataras
globus
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 16 Sau 2008 00:57
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST baidas 17 Sau 2008 01:02

tai saunuolis. yra tikimybe, kad jei butum pirkes tris komplektus butum gaves ir 20% nuolaida, bet gal kazkam reikia tik batu raistelio, akiniu ar duju balionelio.
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST xkuza 17 Sau 2008 01:18

Jei butu spausdinamas be poreikio pirkti, jis butu tik tonerio/rasalo/popieriaus gadinimas ir dar vienas makulaturos lapas ant stalo.

Todel jei spausdini - galvoji kazka pirkti.
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

UNREAD_POST baidas 17 Sau 2008 15:15

teisingai, kaip apie tai nepagalvojau :)
jei puslapio(kupono) spausdinimo savikaina 0,15lt tai reikia pirkti bent uz viena lita , kad tai atsipirktu. priesingu atveju kupono spausdinimas gali sukelti dideli skausma del isleistu pinigu :)
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Baltras 11 Vas 2008 20:44

Nichrena nebeveikia :evil: Prisirinkau priekių. Gal pusės dienos apyvartą parduotuvei padariau :wink: Pateikiau kuponą \:D/ O jie man pasakė, kad prekėms, kurioms pritaikyta nuolaida, o nuolaida pritaikyta visoms, kuponas negalioja :twisted: Suprask, reikėjo atvažiuoti tada, kai dar nebuvo išpardavimų. Nors rodžiau kuponą :evil3: prieš 2 valandas iki apsipirkimo ir pardavėjai sakė, kad jis galiojantis, man jo 15 proc. nuolaidos nepritaikė. Apgavikai :violent1:
Vartotojo avataras
Baltras
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 17 Lie 2006 00:39
Burės numeris: 767

UNREAD_POST waiduoklis 11 Vas 2008 21:58

Baltras rašė:Nichrena nebeveikia :evil: Prisirinkau priekių. Gal pusės dienos apyvartą parduotuvei padariau :wink: Pateikiau kuponą \:D/ O jie man pasakė, kad prekėms, kurioms pritaikyta nuolaida, o nuolaida pritaikyta visoms, kuponas negalioja :twisted: Suprask, reikėjo atvažiuoti tada, kai dar nebuvo išpardavimų. Nors rodžiau kuponą :evil3: prieš 2 valandas iki apsipirkimo ir pardavėjai sakė, kad jis galiojantis, man jo 15 proc. nuolaidos nepritaikė. Apgavikai :violent1:


Alia gi ziuariai jie tsu tavim pasielge, as musiet is principo nebuciau pirkes.Nes jei " puses dienos apyvarta " tai manau kad kokia 2K buvai pasiruoses isleisti ten, o su skidke butum sutaupes 300 lt. Manau man ranka nebutu lindusi i kisene pinigines traukti jei butu taip pasake.ir manau kad nuolaida vistiek turi taikyti ,neziurint i tai kad " visos " prekes jau nukainuotos.
Vartotojo avataras
waiduoklis
 
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 19 Spa 2007 12:04
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Edas50 11 Vas 2008 21:58

Baltras rašė:Nichrena nebeveikia :evil: Prisirinkau priekių. Gal pusės dienos apyvartą parduotuvei padariau :wink: Pateikiau kuponą \:D/ O jie man pasakė, kad prekėms, kurioms pritaikyta nuolaida, o nuolaida pritaikyta visoms, kuponas negalioja :twisted: Suprask, reikėjo atvažiuoti tada, kai dar nebuvo išpardavimų. Nors rodžiau kuponą :evil3: prieš 2 valandas iki apsipirkimo ir pardavėjai sakė, kad jis galiojantis, man jo 15 proc. nuolaidos nepritaikė. Apgavikai :violent1:

Tai kaip baigesi? Apsipirkai ar kaip?
Siaip reikes su jais pasiaiskinti siuo "idomiu" klausimu
----------------------------------
http://www.bareika.lt
+370 618 40022
Vartotojo avataras
Edas50
-
 
Pranešimai: 2449
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 19:23
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 50

UNREAD_POST Baltras 11 Vas 2008 23:46

Parkritęs ant kelių ir išsirengęs iki maikono net sušilęs matavau žmonai batus. Kiti pirkėjai mane palaikė net pardavėju. Dar pirkau sūnui kostiumą, slidžių maišą, batų maišą ir t.t. Palikau pas juos apie 2000 Lt. Nebeturėjau kantrybės ir laiko aiškintis. Būčiau žinojęs - būčiau pirkęs kitam shope... Norėjau sutaupyti.
Bet jie man įstatė ragus :reindeer:
Vartotojo avataras
Baltras
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 17 Lie 2006 00:39
Burės numeris: 767

UNREAD_POST Tomas - Navas 12 Vas 2008 14:03

Kai sako, Shol k uspechu no nefortanula pacanu.
Vartotojo avataras
Tomas - Navas
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 31 Lie 2007 16:26
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST xkuza 12 Vas 2008 14:36

vat ir nauda shio kupono:}}
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

UNREAD_POST Aurimas 12 Vas 2008 15:58

snd kalbejau su pardavejasi tai sako pas juos dabar beveik ant visu prekiu ir taip nemazos nuolaidos tai tas kuponas dar vienos nuolados nebepadarys :(
Aurimas
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 12 Rgp 2007 15:35
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Edas50 12 Vas 2008 16:06

xkuza rašė:vat ir nauda shio kupono:}}

na matyt nenori prie papildomu nuolaidu duoti dar nuolaida :)
----------------------------------
http://www.bareika.lt
+370 618 40022
Vartotojo avataras
Edas50
-
 
Pranešimai: 2449
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 19:23
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 50

UNREAD_POST Aurimas 12 Vas 2008 16:12

nu jeigu K2 snowboardai nukainuoti iki 700 lt ..tai jau tikrai nuolaidu dideliu nebepridrys papildomai
Aurimas
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 12 Rgp 2007 15:35
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Sportas_mada 19 Vas 2008 18:36

Baltras rašė:Nichrena nebeveikia :evil: Prisirinkau priekių. Gal pusės dienos apyvartą parduotuvei padariau :wink: Pateikiau kuponą \:D/ O jie man pasakė, kad prekėms, kurioms pritaikyta nuolaida, o nuolaida pritaikyta visoms, kuponas negalioja :twisted: Suprask, reikėjo atvažiuoti tada, kai dar nebuvo išpardavimų. Nors rodžiau kuponą :evil3: prieš 2 valandas iki apsipirkimo ir pardavėjai sakė, kad jis galiojantis, man jo 15 proc. nuolaidos nepritaikė. Apgavikai :violent1:


Sveiki,

pasieke zinia ir mus apie "apgautus" pirkejus. Jei parduodame apranga su 30% nuolaida , o snieglentes su 40% nuolaida manau neverta tiketis dar papildomos -15% nuolaidos. Bukit irgi teisingi.

Tiesiog ateiciai :
Nuolaidu korteles nesuteikia papildomu nuolaidu kai prekes buna jau nukainuotos, nebent jusu nuolaida yra didesne nei nukainuota preke parduotuveje. Manau tai savaime supranta . :!:
Tiesiog sis kuponas naudingas tuo atveju , kai perkate sezono metu, o ne per nukainavimus ir ispardavimus.

Sorry uz nesusipratimus, kita karta kupone butinai parasysime, kad nuolaidos nesumuojamos.

Sportas ir mada
Sportas_mada
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 19 Vas 2008 18:20

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams