EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

Kalbam apie viską / let's talk about something

Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 10 Rgs 2019 22:06

Antra diena Danijos PWA ir pirmi plaukimai

Apibendrinimas: po dviejų plaukimų esu 26 vietoj. Rezultatas geras ir reiks labai stipriai spausti, kad tokį išlaikyti. Plaukimu savo nesu pilnai patenkintas, buvo gerų momentų, situacijų kuriose seniau dariau klaidas ir iš kurių pasimokiau, tačiau buvo ir gan vaikiškų klaidų, 2 kritimai ir nepankankamai agresyvūs startai ketvirtfinaliuose - tobulėjimui vietos daug!!!

Sąlygos: Side/Side-Off vėjas tarp 6 ir 12m/s ir mažas, bet gan aštrus chopas.
Inventorius: Pirmoj elimancijoj Warp 8.4 ir Falcon 140l, o antroj Warp 7.7 ir Falcon 115l

Pirma eliminacija:
Kadangi mano reitingas PWA kol kas dar žemas, tai pradedu nuo pirmo roundo. Startuoju pavėlavęs mažiau nei sekundę, ne per toliausiai nuo ženklo ir pilnu greičiu. Lenta lekia ir į pirmą ženklą atplaukiu pirmas be didesnių problemų. Iki antro ženklo atsiplešiu dar toliau, bet čia pirmo plaukimo nervai atsiranda ir neatakuoju posūkio 100%, to pasekoje po kirtimo 5 vieną bangelę mane nutempia į lentos priekį, o ten patrepsėjęs ir pabalansavęs minutėlę ikrentu. Visa laime siekiu dugnu, tai greit padarau pliažo startą ir pakylu penktoj pozicijoj. Prieš ir virš manęs Nicolas Warembourg - tikrai labai greitas varžovas - bet aš piktas ir irgi greitas. Jungiu 5 bėgį gaunu gūsį ir aplenkiu jį pro apačią. Taigi 4 vieta ir judu į antrą roundą.
Čia startuoju čiut praščiau ir pro apačią išlenda Kornumas su Taty Frans, o per viršu perskrenda Reutcheris. Tačiau daugiau nieko nepraleidžiu ir einu ketvirtas. Vėjas stiprėja ir man su dideliu komplektu darosi sunku, o paskui mane Auge su vidutiniu (jis vienas iš geresnių gybe'rių ture). Po paskutiniu posūkio jis išeina tiesiai virš manęs ir pradeda lenkti per viršų. Bet išeina išlaikyti overlap ir todėl spaudžiu jį į viršų. Užkylam bent 50 metrų virš katerio finišo ir tik tada jis bando persigrupuoti kad lenkti pro apačią, bet aš tai pamatau, pajaučiu ir iš karto irgi pasileidžiu žemyn - finišuoju keli metrai prieš jį.
Pirmas ketvirtfinalis PWA!!! Čia lygis labai labai aukštas. Gero starto užtenka tam, kad išsilaikyčiau švariam vėjyje gal 50m, kol kažkas su geresniu startu aplenkė iš viršaus, o kai aplenkė vienas - aplenks ir kiti. Tagi finišuoju septintas aplenkęs tik Mateus Isaac, kuris nukrito po susidūrimo su Iachino.

Antroj eliminacijoj startuoju iš karto antram raunde, nes pirmą gerai suplaukiau. Čia vyksta įdomūs dalykai. Tristan Algret susiduria su Ingmar Daldorf prie ženklo starto metu, Pascal Tosceli vėluoja bent pora sekundžių, o Marco Lang galvoja kad buvo General Recall ir nespaudžia. Aš aplinkui nesidairau (apie viską sužinojau po plaukimo) ir gazas dugnas lekiu link pirmo ženklo, čia esu pirmas. Šiek tiek netikėta ir per tą netikėtumą (ir labai stiprų vėjo pasisukimą), po posūkio pradedu plaukti link 4 ženklo. Visa laimė pamatau tai gan greitai ir spėju pasukti link 2. Deja, bet Marco Lang jau praleidau. Tada dar sugebu pristori antro posūkio metu, ir kol tik pradedu išglisuoti geresnį posūkį padaręs Martin hovda pradeda mane lenkti iš viršaus, bet neapskaičiuoja distancijos ir su giku savo kabino mano nugarą, ko pasekoja katapultuojasi tiesiai per mane!!! Aš pristoju, kad nesikatapultuočiau per jį, nustumiu jo lenta ir plaukiu tolyn. Visa laimė net ir po visų šitų baikų sugebu finišuoti ketvirtas ir vėl keliauju į trečia raundą.
Tenais deja, vėl startuoju nekaip (atsilikęs galbūt 2 metrais nuo pirmų) ir dar kartą nukrentu todėl finišuoju paskutinis.

Dažnesnes naujienas sekit mano instagram arba facebook puslapiuose:
@rj_athlete - instagram
Rytis Jasiunas - Facebook
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST buriukas 12 Rgs 2019 21:55

Ryti, labai įdomu. Šaunuolis ! Įsivaizduoju, nerealus jausmas matyti dievaičius šalia arba už savęs. Jei nesunku, įkelk į čia daugiau teksto iš savo FB ar Instagram.

Pavaryk !
Vartotojo avataras
buriukas
 
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 22 Lie 2005 01:50
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 317

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 13 Rgs 2019 21:26

PWA Slalomas - Danija
Trečia diena
Apibendrinimas: idealios, lengvos slalomo sąlygos ir tikrai nelengva konkurencija. Po dar dviejų eliminacijų kylu į 35 vietą. Idomioji dienos dalis, kaip Dagan po finišo keršydamas bandė mane numušti - daugiau detalių žemiau.
Sąlygos: 6-9 m/s vėjas nuo kranto, ir beveik idealiai lygus vanduo.
Inventorius: aš su Warp 8.4 ir Falcon 140l, kiti kartais pasikeisdavo į vidutinį komplektą

Penkta eliminacija:
Šios eliminacijos metu bendrai paėmus (per visus plaukimus) falšstartavo 26% vyrų. Prie lygaus vandens ir didelės lentos sąlygų visi plaukia greitai, dėl to startas ypač svarbus.
Savo pirmam plaukime, startuoju link starto linijos apačios ir laiku, bet jis iš karto atšaukiamas. Žinau, kad ne aš bet kol plauki atgal link katerio nervų yra (šį kart viskas ok). Kartojam startą, ir vėl išaunu labai gerai. Su Falcon 140l, labai lengva lenta statyti ant pavėjinio railo, kad leidžia pasiekti artimą maksimaliam greičiui net pjaunant prieš vėja. Dėl to galiu startuoti labai žemai ir išnaudoti tai kad starto linijos apačia yra arčiau ženklo. Po tokio starto ir turėdamas labai gerą greitį į ženklą ateinu pirmas. Spaudimą į nugarą jaučiu, bet klaidų jokių nepadarau ir finišuoju pirmas!
Antram raunde gaunu stiprų heatą, bet nusprendžiu kartoti viską ką dariau priš tai tik agresyviau. Startuoju vėl labai gerai, bet šį kartą virš savęs turiu Arnon Dagan ir Enrico Maroti, du didelius bičus, kurie prie silpno vėjo lekia greitai. 3/4 tiesiosios išsilaikau priekyje, bet tada Maroti susidoroja su Dagan ir uždengia mane. Dagan išneria į švarų vėją virš Maroti ir irgi pradeda mane lenkti. Į ženklą Maroti ateina pirmas, Dagan buvo išlindęs prieš mane, bet atėjo gal dvidešimt metrų virš ženklo. Tai man leido atėjus iš apačios įlysti į jo vidų.... aš posūkį padarau gerai - pilnas glisas ir išeinu antras, Dagan mažiau gerai... nesu tikras ar jis nukrito, bet finišavo septintas, tai sustojo bent jau ilgam tikrai. Mano manevras jam turbūt nepatiko, nes rėkė daug. Prie antro posūkio kažkas bandė lysti į mano posūkio vidų, bet sėkmingai uždariau erdvę ir išgirdau mažą klyktelėjimą. Po to posūkio išsiveržiau bent 50 metrų į priekį nuo trečios vietos. O tada trečiam posūkyje standartiškai atvariau 'saugiai' - nepritraukiau galinės rankos, kojos ištiestos per chopą šokinėju ir vos nenugriūnu, šiaip ne taip išsilaikau, bet sustoju visiškai ir nukrentu į penktą vietą. Durnesnės klaidos nesugalvosi. Linksmoji dalis buvo po finišo, kai piktas Daganas atvarė iš galo ir bandė mane numušti, su giku į nugarą prasileidau, bet rimtesnių smūgių pavyko išvengti. Per jo trečią bandymą įkirsti į mane staigiai pristabdžiau ir jis prašoka į priekį, tada jau galiu ramiai į krantą plaukti.

Šešta eliminacija:
Pirmam raunde vėl startuoju gerai ir žemai, bet nepastebėjau vėjo pasisukimo. Todėl į pirmą ženklą tenka pjaut labai aštriai, vis dėl to čia atplaukiu trečias. Per likusį plaukimą dar aplenkia Cedric Bordes ir kvalifikuojuosi ketvirtoj pozicijoj.
Antram raunde gaunu keturis žmones kurie lengvai Winner finale gali plaukti ir dar tris kurie yra Looser finale plaukę. Nu ką bus idomu! Šį kartą kova dėl ženklo labai aktyvi ir tenka startuoti ketvirtam nuo jo. Iš karto po starto uždengiu Antoine Questel, bet pusiaukelėje ir mane kažkas uždengia. Nepaisant to spaudžiu pilnai, kad tik lentą ant vairo išlaikyti. Į pirmą ženklą ateinu šeštas, bet kartu su visa grupe ir pamatau atsidarantį pusės metro plyšį palei ženklą. Suverčiu labai aštrų posūkį ir išoku palei pat ženklą. Žmonės nuo manęs buvo centimetrų atstumu. Bet rizika pasiteisino ir po pirmo ženklo einu trečias paskui Steve Allen. Grupė prancūzų (Questel, Quentel, Brault) man kvėpuoja į nugarą. Iš po ženklo Steve Allen greitėja nelabai greitai ir aš jį prisiveju ir pradedu pro truputį lenkti. Bet jis nenori pasiduoti ir bando mane užpjauti link pirmo ženklo. Vis dėl to aš vistiek lipu per jį... dairytis atgal laiko nėra, nes reikia stebėti kiekvieną gūsį ir bangelę. Todėl kai man atrodo kad aš steve jau aplenkiau pasileidžiu pavėjui link trečio ženklo, tačiau pasirodė kad nevisai jį aplenkęs buvau ir kabinu jo stiebą ar jį patį su savo giko galu - mane mesteli į priekį, bet į katapultą nenutempia. Ir taip aš atsiduriu antroj vietoj. Daugiau jokių durnų klaidų, taip ir finišuoju tiesiai paskui Ben Van der Steen.
Ketvirtfinalis - čia startuoti gerai turi visai kitokią reikšme negu kitur. Kitur tu nusiemi laiką, išsirenki starto linijos vietą kur nori startuoti ir bandai pilnu greičiu kirsti liniją. Čia tu turi septynis labai greitus ir agresyviai nusiteikusius fanatikus, kurie bando padaryti viską kad tam sutrukdytu. Staigus krypties keitimas, gikai į nugarą, pagreitijimai, sulėtijimai - čia yra visko. Deja bet su šitu procesu užsižaidžiu ir kai pažiūriu į laikrodį suprantu kad iki linijos man dar apie 6-5sec plaukimo pilnu greičiu, o liko tik 4... Tai reiškia kad jau starto metu mane uždengė. Į pirmą ženklą, kad ir nedaug atsilikęs, bet ateinu paskutinis. Ir tokiam fleete sugebu atsikovoti tik iki septintos vietos, nors iki šeštos trūko mažiau nei pusės korpuso.
Tai va tokia dienelė buvo, su lengvom sąlygom, bet sunkiais plaukimais.
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Bobas32 14 Rgs 2019 08:51

Susidaro įspūdis, kad nors nėra taisyklių, vis tiek yra kažkokios vidinės dalyvių taisyklės posūkiuose. Įdomu ką kalba patys PWA senbuviai apie tai?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8357
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST buriukas 15 Rgs 2019 20:46

Ryti- šaunuolis ! Tęsi tai, ką pradėjo Karolis ir labai
sėkmingai. Smagu skaityt ir įsijaust į vykusias varžybas.
Ačiū.
Vartotojo avataras
buriukas
 
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 22 Lie 2005 01:50
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 317

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 17 Rgs 2019 14:02

PWA SLALOMAS DANIJA - Pašėlęs trečiadienis:
Apibendrinimas:
Stipraus vėjo sąlygos ir nors įvertinčiau savo plaukimą kaip neblogą, bet nepavyko įveikti antro raundo barjero. To pasekoje, po 4 eliminacijų krentu į 37 vietą. Nors mano plaukimas prie stipraus vėjo šiemet patobulėjo, labai stipriai vis dar neprilygstu PWA vidutiniokams... :( Sekančios dienos nusimato vidutinės ir didelės lentos sąlygos, taigi kovosiu dėl TOP 30.
Sąlygos: vėjas nuo 10-15m/s ryte iki 15-20m/s po pietų ir kuršmarių chopas ir LIETUS, ne šiaip krapinimas, o toks lietus kad matomumas apie 50 metrų
Inventorius: ryte 115l Falcon ir Warp 7.0, o po piet Falcon 98 ir Warp 6.2

Prieš trečią eliminaciją išplaukus dar jaučiuosi gan komfortabilai su septynke ir vidutine lenta, bet vėjas, o kartu ir lietus tik stiprėjo. Kai atėjo startas burę uždaryti jau buvo sunku. Nusprendžiau fokusuotis ant posūkiu, kad neįkristi kaip aš mėgstu prie tokių sąlygų. Tai pavyko, bet nebuvau pakankamai agresyvus ant starto ir nespaudžiau gazo dugno tiesiojoje. Čia antras roundas PWA ir to užtenka kad finišuočiau paskutinis. Pamoka - net kai ir visiškas periboras, startą atakuoti reikia su absoliučiu tikslumu ir pilnu greičiu.

Į ketvirtą eliminaciją išplaukiu su mažuoju komplektu. Ir jaučiuosi gerai. Pilna jėga (vėjas stabiliai virš 15m/s), bet kontrolės užtenka. Startą atakuoju ir man rodos kad startavau pirmas. Iš apačios po truputį išlenda Nicolas Warembourg (jis kelis kart Defi Wind laimėtojas, tai stiprus vėjas jo idealios sąlygos), o per viršų pradeda lipti Valentin Brault. Valentinas geras draugas, bet praleisti jo nepraleidžiu ir ant pirmo ženklo lendu į posūkio vidų. Taip jis man ant kulnų ir lipo kol galų gale prie trečio ženklo padarė geresnį posūkį ir mane aplenkė. Taigi finišuoju trečias.
Kol laukėm antro raundo, vėjas ir lietus užkilo dar labiau. Galvojau kad plaukti prie tokios liūties ir tokio vėjo neįmanoma. Lietus kapoja veidą ir akis, purslai nuo lentos ir kojų irgi visur lekia, o ir šiaip matomumas ne daugiau 50 metrų kartais. Būdavo epizodų kad kokias penkias sekundes visai nematai, kur plauki. Tai nėra labai gerai prie pusmetrinio chopo....
Taigi ketvirtos elimanicijos antro raundo startą vėl bandau atakuoti. Įlendu žemiau Gunar Asmusen, Andrea Ferin bando mane stumti į viršu bet gauna giką į nugarą ir apsigalvoja. Bet tada ateina toks gūsis, kad visiškai negaliu uždaryti burės, dėl to greitai po starto visi nulekia į priekį. Šiaip ne taip užspaudžiu ir prie pirmo ženklo paveju Gunnar (jis beja 110kg dabar sveria). Gan naglai lendu į jo vidų, tada susidaužiu dar kartą su Ferin, bet iš ženklo išeinu septintas. Prie antro ženklo Nicolas Warembourg plojasi kaip blynas, ir aš kylu į šeštą vietą. Pradeda išeiti spausti ir prisiveju du prieš save esančius prancūzus. Jie krenta ant ženklo ir man terekia nenukristi ir būsiu ketvirtas (kvalifikacinė pozicija). Deja bet 20 m/s + gūsis greitai nutraukia tokias mintis. Užsimaudau kaip reikalas ir finišuoju septintas....

Kas klausia ar sąlygos tikrai buvo labai sudėtingos tai keletas citatų:
Marco Lang - 'sunkiau nei fuerteventūroje'
Bzozowskis - '45 mazgai +'
Arnon Dagan - stipresnis vėjas nei pernai portugalijoje
Po šito plaukimo visi pasiemė 5.0 - 5.5 bures.
Mortefon - katapultavosi per finšo liniją
Albeau - katapultavosi tiesiojoje
Ir šiaip dar krūva katapultų

Taip pat tai oficialiai daugiausiai traumų atnešusi diena PWA. Stipraus vėjo specialistas Bordes susilaužė šonkaulį, viena mergina susilaužė nosį, kita mergina susilaužė pėdą, dar viena labai stipriai sumušė pėdą, ir dar pora mažesnių traumų kaip sumuštos akys, rankos, galvos ir pan.
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 17 Rgs 2019 14:03https://www.facebook.com/PWA.World.Tour ... E/?__xts__[0]=33.%7B%22logging_data%22%3A%7B%22page_id%22%3A367051497385737%2C%22event_type%22%3A%22clicked_all_page_posts%22%2C%22impression_info%22%3A%22eyJmIjp7InBhZ2VfaWQiOiIzNjcwNTE0OTczODU3MzciLCJpdGVtX2NvdW50IjoiMCJ9fQ%22%2C%22surface%22%3A%22www_pages_home%22%2C%22interacted_story_type%22%3A%22565413710334575%22%2C%22session_id%22%3A%2278cf7116fec5cbb394f412ad711f5c99%22%7D%7D

Video is paselusio treciadienio
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 17 Rgs 2019 14:05

PWA Slalomas
Ketvirta diena
Apibendrinimas: šiandien vyko tai, ką dauguma įsivaizduoja yra tikras, idealus slalomas - apie 9-10 m/s vėjas - 7.7 burės ir vidutinės lentos. Šiandien jokių grubių klaidų nepadariau, bet rezultatas tas pats vienas antras raundas ir vienas trečias raundas. Vieta vis dar 35.
Taigi šiandien tikslas mano buvo nepadaryti durnų klaidų (tai yra nenukristi būnant kvalifikacinėje pozicijoje ir spausti gazą visą laiką. Tai pavyko padaryti sėkmingai.

Septinta eliminacija galima sakyti viskas pavyko puikiai, bet nepavyko pilnai aksceleruoti trečiam raunde starto metu. Startavau laiku ir su 70-80%, kas nebuvo blogai nes visi per anksti link linijos susigrūdo. Tačiau tada, kažkaip ilgai nepavyko iki 100% užspausti - tai bangelė, tai gūsis tai dar kažkas. Per tą laiką atėjo Jordi Vonk iš viršaus ir mane uždengė, o po jo ir visi kiti. Iš paskos plaukiant atsikapoti į viršų kol kas man dar nepavyksta - šią žiemą reikės daugiau treniruotis plaukti uždengtam, ir atsikapoti vietas per posūkius.

Aštuntoj eliminacijoje - startavau neblogai, bet neidealiai - Arnon Dagan startavęs žemiau manęs iš karto iššoko per penkis metrus į priekį, o tai reiškia kad galėjau ir aš sekunde anksčiau užspausti gazą ir kartu iššokti. O tų penkių metrų man pritrūko prieš pat ženklą, kai mane perlipo Tristan Algret. Tada jisai bandė uždengti posūkio vidų ir pats vos nenugriuvo, ir visiškai keista posūkio trajektorija pasirinko (posūkį pradėjo daryti ties ženklu, o ne prieš jį kaip visi normaliai daro. Aš buvau virš Tristan ir dėl to kartu su juo nulėkiau dešimt metrų už ženklo, posūkio viduryje kirtau jo trajektorija ir bandžiau grįžti link ženklo ir uždaryti erdvę ten, bet buvo vėlu - Cousin ir Bordes šovė į ją, dar abu rodos kliūdė mane, aš sustojau, o galiausiai dingo vėjas iš burės ir užsiverčiau ją ant savęs...
Taigi kaip ir ne grubi klaida, bet galėjau tikrai padaryti keletą dalykų kad į šitą situacija nebučiau pakliuvęs.
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 17 Rgs 2019 14:06

PWA Danija - paskutinė diena

Iki šiol visas dienas kai nežinodavau kokį inventorių imti, rinkdavausi didesnį ir tai visad buvo geras pasirinkimas - lėkdavau full power visą distanciją net ir per skyles. Šiandien prognozė rodė kad vėjas kils dėl to nusprendžiau imti mažesnį komplektą - 7.7 Ir 115l, o ne 8.4 Ir 140l ir vos atplaukęs iki starto supratau, kad prašoviau. Deja laiko pasikeisti inventorių nebuvo, taigi teliko susikaupti ir spausti viską iš to ką turiu. Taigi greitai ant vandens padarau keletą pakeitimų kad iš šito komplekto išgauti maksimalų greitį ir galią prie silpno vėjo ir ruošiuosi startui.
Pirmam raunde startuoju prastai, ir po pirmo ženklo esu penktas. Pirmoj tiesiojoj vėjo labai trūko ir spausti negalėjau... nepanikuoju, nes matau kad priekyje aplenkiami žmonės. Spaudžiu kiek galiu, posūkius darau idealiai ir net neprisimenu prie kurio ženklo Anders Boje kuris buvo prieš mane ikrenta ir aš kylu į ketvirtą vietą. Šansų už savęs buvusiems nesuteikiu ir kvalifikuojuosi į antrą raundą.
Startas yra sunkiausia vieta, nes įsibėgėjimo zonoje vėjas labai gusiuoja. Kadangi esu su per maža bure tai negaliu per anksti atplaukti link linijos, nes pristabdęs neturiu galios kad akceleruoti, taigi antram raunde bandau ateiti su greičiu iš toli. Tačiau 50 metrų iki starto gaunu skylę ir vos ja praglisuoju, taigi vėluoju į startą apie sekundę. Visa laimė po starto iš karto gaunu gūsi ir tada lekiu taip pat ar net greičiau už kitus. Iš apačios gerai išlenda Kornum, virš jo allen. O per viršų lipa Martini, kartu su juo Hovda. Aš sau linksmai per vidurį. Kornum su Allen ima posūkio vidų, o Martini pradeda uždarinėti iš viršaus, visa laimė į jį atsitrenkia Martin HOVDA, Bruno išsilaiko, bet man tai duoda pusę sekundės įlysti į posūkio vidų. Per tą laiką dar pro kažkur Adi Beholz į antrą vietą įšauna. Antroj tiesiojoj lipu Allen'ui per viršų, ir į antrą posūkį pusę korpuso priekyje ateinu. Bet jis turi vidų, taigi sukuosi jo išorėje. Tada prieš mus abu išsiploja Adi Beholz. Allen lenda tarp jo ir ženklo aš per išorę ir pasileidžiu žemyn. Prie trečio ženklo jaučiu kad kažkas per mane lipa, lygtais Bruno nes Allen tikrai neturi tiek greičio kad per mane perlipti. Prieš posūkį staigiai užsuku prieš vėją, kad pagadinti tam virš manęs trajektoriją posūkio. Ir tada padarau gražų gybe...išgirstu keletą riksmų. Tada ties pusę tiesiosios išgirdau kad mane atsiveja, bet nieko padaryti negaliu, gūsio nėra, o Bruno su 8.6 Ir didele lenta. Taigi jis mane aplenkia. Bet vis tiek esu 3 vietoj ir kvalifikuojuosi į sekantį raundą.
3 raunde startas įdomus, galvojau kad aš falstartą padarysiu, bet Maciek pralekia virš manęs ir niekam nieko... Visa laimė nesugalvojau stabdyti (kaip padarė Bruno) ir spaudžiu link 1 ženklo, čia ateinu pirmoj didelėj grupėje kažkur 2/4, bet posūkio metu mane išstumia į išorę ir po posūkio lieku 6. Visą plaukimą dar bandau vytis steve Allen, bet jis neblogai dengėsi, o ir mano posūkių trajektorijos ne per geriausios buvo. Taigi finišuoju 6. Visgi geriausias savaitės rezultatas.

O bendroje įskaitoje lieku 34/35. Tai 13 pozicijų geriau nei Fuerteventuroje, taigi progresu patenkintas. Manau kad galėjau būti keliom pozicijom aukščiau jeigu nebūčiau pridaręs klaidų antruose raunduose, tikrai turiu viską ko reikia kad išeiti į trečią raundą prie 7.7 Ir 8.4 sąlygų. Kad patekti į pusfinalį dar reikia daugiau praktikos kovojant dėl starto pozicijos ir prie pirmo ženklo.

Tai tiek šiam kartui - reportažai baigti.
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Dalyvauju Danijos PWA Slalomo etape

UNREAD_POST Rytis799 17 Rgs 2019 14:09

Bobas32 rašė:Susidaro įspūdis, kad nors nėra taisyklių, vis tiek yra kažkokios vidinės dalyvių taisyklės posūkiuose. Įdomu ką kalba patys PWA senbuviai apie tai?


Vienintelės oficialios taisyklės tai yra nesportinio arba pavojingo elgesio. Tai yra jeigu tu kažką specialiai nukali arba jau labai labai pavojingai susiduri tave gali diskvalifikuoti. Daugiau nieko nėra.

Nerašytų taisyklių irgi nelabai yra - gikai į nugarą, prieš startą ar posūkį, posūkio metu nuleidi burę ant žemiau tavęs plaukiančio, versdamas bure su giko galu kitam per stiebą ar petį užtvoji, lenkdamas per viršų kabini giku kito stiebą - visa tai ir dar daugiau vyksta. Tie kas ikrenta tuo patenkinti nebūna, bet tai nieko nepakeičia.
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799


Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams