Puslapis 11

Altitude - juros lygis

UNREAD_POSTParašytas: 06 Spa 2017 09:13
ble
Sveiki,

gal kam pasirodys zioplas klausimas, bet ar teisingai mastau kad Baltijos juros lygis, ty musu pakrante pagal altitude yra visiskas 0 ? Noriu teisingai susikalibruot garmin laikrodi..

Re: Altitude - juros lygis

UNREAD_POSTParašytas: 06 Spa 2017 14:12
Akinys
ble, tu beveik gerai mąstai, bet velnias slypi smulkmenose:
1. nors Baltijos lygis Mėnulio ir Saulės potvynių beveik neįtakojamas, reikia įvertint vėjo stiprumą ir kryptį. Stiprus vėjas, pučiantis į krantą pakelia vandens lygį (storm surge), pučiantis nuo kranto - pažemina;
2. tavo laikrodis aukštį greičiausiai matuoja barometru, todėl matavimo reikšmė priklausys ne vien nuo aukščio, kuriame bus matuojama, bet ir nuo tuo metu metu būsiančių meteo sąlygų parametro "oro slėgis" reikšmės.

Re: Altitude - juros lygis

UNREAD_POSTParašytas: 06 Spa 2017 14:59
ble
Dekui uz atsakyma, problema ta kad garmin fenix 3 kartais altitude ir 100 rodo kas reikstu visiska nesamone

Re: Altitude - juros lygis

UNREAD_POSTParašytas: 06 Spa 2017 15:19
DovydasVilkelis
Garmin, kaip ir Suunto, kad parodytų realų aukštį, greičiausiai turi žinoti koks yra atmosferos slėgis jūros lygyje, tada aukštį išskaičiuos pagal barometro parametrus. Arba atvirkščiai. Jeigu žinai reference aukštį, gali išskaičiuoti koks yra atmosferos slėgis jūros lygyje. Ir bent jau Suunto Ambit 3 turi 'kind of' auto funkciją, kur pagal GPS parametrus nustato aukštį su labai maža paklaida (1-2 m).