EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

Bendra tema apie viską
General discussion

Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Simonas26 06 Vas 2012 21:18

Sveiki,

Gal kas žinote apie šiuos automobilius? Mane domina variantai tik su dyzeliniais varikliais - BMW 5 (530 E60) maždaug 2003-2004, Lexus IS (IS220 D-Cat) maždaug 2006 metų, abu yra panašios kainos. Gal žinote jų silpnybes, kiek brangus jų išlaikymas, koks yra patikimumas, kurio varikliai yra ekonomiškesni? Ar D-Cat turi problemų su DPF filtru?

BMW 5
http://autoasas.lt/lengvieji-automobili ... siliepimai
Lexus IS
http://autoasas.lt/lengvieji-automobili ... 2/galerija

Ačiū
Vaidas
Simonas26
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 26 Kov 2009 11:32

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Bobas32 11 Vas 2012 01:05

Pagal mane abu pakankamai nevykę variantai.
BMW5 yra gerokai didesnis už IS. Gal greičiau reikėtų lyginti su BMW3. IS kaip lexus turi nekokį vardą, nes yra pigiausias tarp Lexusų. D-cat varikliai ekonomišku nepasižymi. Ir variantas su 180AG atrodo yra ypatingai jautrus kuro kokybei.
Keli pažystami prieš kelis metus pirko BMW530 iš salono. Tai kuro kaip ir nedaug - apie 7...12 litrų dyzelio, priklausomai nuo režimo. Vienas iki šiol pravažiavo apie 80tkm be problemų. Tačiau kitam pasibaigus garantijai iškrito variklis ... Abu sakė, kad daugiau BMW nepirks.
Aš iš šitų dviejų blogybių geriau rinkčiausi Lexus IS.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST expres 01 Kov 2012 13:21

Bmw yra bmw neturejau ,bet draugas turi kolkas viskas normaliai patenkintas vaziuoklei kazka patvarke ir vazineja. Duzelio tikrai daug neima rieda smagiai ,bet pas ji 05 metu. Vis del to masina nenauja cia kaip pataikisi jai jau pirksi bmw tai vesk kad ispurtitu gerai, bet ju tiek daug ,kad asmeniskai as Rinkciausi Lexus . Japonas manau bus gerai varstus susukes ,be to jie ir grazesni man ,plius metai geresni tik gal vietos mazoka. Nors apie lexus nieko nezinau , o bmw teko pavaikyti .smagus.
expres
 
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 15 Geg 2011 19:53
Burės numeris: 0

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Andrius11 02 Kov 2012 18:09

Senesne IS'a bendza turejau paskutinius 5 metus. buvo nuvaziaves 120 dabar 230. keiciau kaladeles, filtrus, padangas, viena sarnyra ir stadziu diskus priekinius nes pradejo kalt per pedala. ai ir dar lemputes kelias keiciau. 2 kartus technine pravaziavau be jokiu sustojimu ar pakartojimu. del dyzeliu toyotos as turiu labai dideliu abejoniu. vokieciu dyzeliai bent jau tu metu yra kur kas taupesni. japonu bendzinai mano supratimu yra geresni. BMW vienareiksmiai geriau "stovi" ant kelio bet teks daznesniau pakaba tvarkyt. Taip kad jei rinktis lexusa as jau geriau imciau bendza. ka besirinktum abi masinos yra galu varomos - respects :)
Beje lexusui nieko daugiau ir netvarkysiu - vakar Rumuno fura is jo padare hecbeka :(
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Bobas32 04 Kov 2012 20:09

O pats ar sveikas?
Visi pažymėti remontai Lexusui iki 230tk ridos identiški Toyta Corolla'i :) Bet šiaip - pats labai mažai važiuoji. Gal gyveni arti vandens ten kur pučia?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Andrius11 05 Kov 2012 10:17

Zmona vaziavo. Svarbiausia kad be vaiku tai visi sveiki. Kas durniausia kad vairuotojas ir masina is Rumunijos, tai dabar galvos skasmai del draudimu ir panasiai. Bet viskas bus gerai.
Gyvenu toli nuo vandens KUR PUCIA - kaune :) sitas auto daugaiu zmonos tai ir kilometru neperdaugiausiai. Juokingiausia kad pries kelias savaites pardaviau savo celica (kuri irgi beje super nepamusama) tai seima dabar be auto liko. :) sekanti masina bent jau zmonai tai lexusas. Uzsirekomendavo kazkaip jis pas mus.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST anndrius 05 Kov 2012 16:08

turejau as toki lexuxsa, kaip Andriaus11, - tai man jis pasirode niekam nereikalingu daiktu, galinciu tik is tasko a perkelti i taska b. bet jame nei permiegosi, nei lentu su burem susikrausi, nei nuo kelio nuvaziuosi :)
nei bmv ne lexusai nera geri surfmobiliai.
Andriau, dabar turi proga isigyti tinkamesni :)
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Maksimas 05 Kov 2012 19:23

Pirmiausiai, pritarciau Bobui, kad BMW e60 tikrai didesnis automobilis nei IS. Is esmes tai kiek skirtingi automobiliai. Bendrai, apie abi markes galeciau pasakyti taip - BMW tai vairuotojo masina, kuri labiau suteikia malonuma vairuojant (valdymas, dinamika, stabdziai ir pan.) Lexus tai praktiska, patikima, bet kazkiek prabangi Toyota.
Tai pirmiausia ir reikia apsispresti kam ji reikalinga. Abi, mano supratimu, jos nera tinkamos nei kaitavimui nei buriavimui.
Vidutiniskai, BMW islaikymas bus kiek brangesnis. Bet visada islieka "loterijos" tikimybe. Kuro sanaudos BMW bus taip pat kiek didenes (del galingesniu varikliu), bet ta masina to verta. Taciau, perkant BMW reikia tureti kur ja laikyti (nuosavas namas, garazas). Laikant gatveje, ypac pastaruoju metu atsiranda tendencijos, kad BMW nurengineja dazniau (navigacija, airbag, veidrodziai). Jeigu, visgi pirksi bmw, nusiteik, t.t. islaidom, negalvok apie jas ir jausk malonuma vairuojant. Taciau e60 patarciau tik nuo 2004, kai ismetimo vamzdis tiesus (2003 lenkti). Taip pat, perkant BMW, pasirinkciau tik su komfortiskom sedynem. Jos tikrai atsiperka.
Kiekviena masina tokiu metu gali tureti nezymius defektus, bmw dideliu bedu neturi.
Maksimas
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 15 Rgp 2009 20:52

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST Vidmantas 18 Kov 2012 11:25

Aš rinkausi BMW. Taip, nuo 2004 m. automibilis yra stipriai pakeistas.
BMW turi vienus iš geriausių dyzelių, jei rinktis 3 litrų variantą. Aš rinkausi universąlą buriavimui, nes BMW turi vieną iš ilgiausių salonų. Daugumos džipų salonai mažesni, ypač, trumpesni. Į 1999 m. 530D universalą nesunkiai sudedu formulinę lenta su burėmis, įskaitant 12 kv. burę. Nereikia tvirtinti ant stogo, kas užima gana daug laiko. Nuo 2004 m. universalas yra ilgesnis apie 10 cm.
Jei domina sportiškesnis vairavimas su nedidelėmis kuro sąnaudomis, tai nesvarstydamas imčiau BMW 530D nuo 2004 m. Aišku 2007 m. modelis turi savo privalumų, bet jo kaina jau bus didesnė. Aš sutinku, kad automobilis yra didelis pamatavus, bet pabandykite su juo pavažiuoti sportiškai... gersenio varianto, dar tinkančio ir buriavimui, nežinau.
Taip, keturių varomų ratų ir aukštesnės pakabos pritrūksta 2-3 kartus per metus. Bet unkalus BMW važiavimo stilius (čia apie 530D nuo 2004 m.) atperka šį trūkumą su kaupu.
Vidmantas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 21 Lie 2005 12:50
Burės numeris: 737

Re: Apklausa BMW 5 vs Lexus IS

UNREAD_POST shatas 18 Vas 2013 11:17

Pats vairuoju BMW , siulyciau ji ir imti , lexus ir automobiliai kurie neturi vardo , sako greit pareina elektronika (nors to dar nepatyriau) o bmw yra bmw , taciau savaime suprantama explotacija bus brangesne ir vairuotoju nelabai megsta ...
shatas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 11 Vas 2013 14:33
Burės numeris: 99


Grįžti į Viskas apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Prisijungimas nariams