EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

O.T. sniegas

Bendra tema apie viską
General discussion

O.T. sniegas

UNREAD_POST Andrius11 12 Vas 2010 16:54

Kazkas jau skaite bet manau kad tikrai neblogas:


Gruodžio 8d. 18 val.
Pradėjo snigti, pirmas sniegas ši sezoną. Aš su savo žmona, išsinėšėm kokteilius į lauką ir atsisėdę prie lango ilgai žiurėjom į sniegą krentantį iš dangaus, didelėm snaigėm, kaip iš rojaus vaizdas. Taip romatiška, mes pasijautėm, lyg būtume tik ką apsivedę. Aš myliu sniegą ir savo žmoną.

Gruodžio 9
Atsikėlę, pamatėm kad sniegas padengė visa kraštovaizdį. Koks nuostabus vaizdas. Ar yra įmanoma, kad būtu gražesne vieta VISAM PASAULYJE ! Geriausia mano įdėja gyvenime buvo, kad mes čia atsikraustytume. Kasiau sniegą šiandien pirmą kartą, ir pasijaučiau kaip vaikystėj. Nukasiau savo įvažiavimą, ir gretimus takelius. Po pietų, pravažiavo sniegą valanti mašina ir užverte takelius, ir mano įvažiavimą, sniegu. Ech, reikės dar kartelį nukasti. Koks nuostabus yra gyvenimas.

Gruodžio 12
Saulė ištirpdė visa mūsų nuostabų sniegelį. Koks nusivylimas . Mano kaimynas, Jonas, sakė, kad tikrai dar pasnigs ir mes turėsim baltas Kalėdas. Be sniego, per Kalėdas būtų nesąmonė. Jonas, mano kaimynas, sakė kad bus tiek sniego iki žiemos galo, kad aš nebenorėsiu žiurėti į tą sniegą. Bet tas tikrai yra neįmanoma. Jonas yra toks geras vyras, aš džiaugiuosi kad jis yra mano kaimynas.

Gruodžio 14

Prisnigo 20 cm!! Atšąlo iki minus 15. Šaltukas padaro sniegą tokį gražu, jis visas blizga. Vėjukas pakilęs labai mane atšaldė, bet aš sušilau bekasdamas sniegą. Vat čia tai gyvenimas. Sniego valymo mašina vėl pravažiavo ir užkasė mano įvažiavimą. Negalvojau, kad reikės tiek daug tą sniegą valyti, bet nieko, sportas niekam nepakenkė.

Gruodžio 15
Pranėšė, kad prisnigs iki pusės metro. Pardaviau savo mikroautobusiuką ir nusipirkau džipą 4x4. Nupirkau žmonai naujas sniego padangas, ir du kastuvus sniegą valyti. Prisipirkau daug maisto. Žmona nori, kad nusipirkčiau krosnį, jeigu elektra dingtu. Tai kvailoka, negi mes sibire gyvenam.

Gruodžio 16
Ledinė vėtra šiandien. Apsivožiau ant šiknos bepildamas druskos ant įvažiavimo. Žmona žvengė pusę valandos. Aš galvoju, kad tai buvo labai negražu iš jos pusės.

Gruodžio 17
Vis dar minusinė temperatūra. Keliai per daug slidūs, kad kur nors važiuoti būtų galima. Elektra dingo jau kokios 5 valandas. Susirinkom visas kaldras, kad būtų šilta. Nėra ką veikti, tik žiurėti i ją, ir bandyti jos nenervuoti. Gal ir reikėjo nusipirkti tą krosnį, bet aš to jai nesakysiu. Kaip aš nekenčiu, kai jinai būna teisi. Nesitiki, kad baigiu sušąlti savo miegamajam.

Gruodžio 20
Atsirado elektra, bet prikrito to šlamšto dar 35 cm. Vėl tas kasimas. Užėmė visą dieną. Sušikta, sniego valymo mašina pravažiavo 2 kartus. Bandžiau susirasti kaimynų vaiką, kad nukastu sniegą, bet sakė, kad jie žaidžia hokėju. Aš galvoju, kad jie meluoja.Paskambinau į vieninteles buitines prekes, paklausti ar jie neturi sniego valymo mašinos, sakė, kad visos išparduotos, ir kad gaus tik kovą. Aš galvoju, kad jie meluoja. Jonas sakė, kad man reikia nukasti sniegą, nes kitu atveju, miestelis tą padarys, ir paskui atsiųs man saskaitą. Aš galvoju, kad jis meluoja.

Gruodžio 22
Jonas buvo teisus apie baltas Kalėdas, nes prikrito dar 30 cm to balto šūdo, greičiausiai neištirps iki rugpjūčio. Užėmė 45 minutes apsirengti, kad galėčiau eiti nukasti to šlamšto, bet užsimaniau myžti. Kol nusirengiau, išsimyžau, ir vėl apsirengiau, buvau per daug pavargęs eiti kasti. Bandžiau pasamdyti Joną, kad jisai nukastu, nes jis turi tą geldą užsidėjas ant savo visureigio, bet jis pasakė, kad yra per daug užsiėmęs. Galvoju, kad svolačius meluoja.

Gruodžio 23
Prisnigo tik 5 cm šiandien. Ir atšilo iki minus 10. Žmona nori, kad aš eičiau papuošti lauke namus Kalėdom. Vobšė nukvaišo. Dėl ko jinai to man negalėjo pasakyti prieš mėnesį. Sakė, kad ji minėjo prieš mėnesi, bet aš galvoju kad ji, karvė, meluoja.

Gruodžio 24
15 cm. Kai pravažiavo sniego valymo mašina suspaudė taip sniegą, kad aš sulaužiau kastuvą. Vienu metu galvojau, kad gavau širdies smūgį. Jeigu aš pagausiu tą sniego valymo mašinistą aš jį nutempsiu per sniegą už jo kiaušinių. Žinau, kad pideras laukia už kampo pasisplėpęs ir žiūri kada aš baigsiu kasti sniegą, ir tada pravaro varydamas ant kokių 160 km/h, kad stipriau užverstų man sniegą ant įvažiavimo. Sučka. Žmona norėjo, kad aš su ja eičiau padainuoti Kalėdiniu dainelių, bet aš laukiau kol tas mašinistas pasirodis.

Gruodžio 25
Su Šventom Kalėdom! Užverte dar 30 cm !@#$@!^%$^ sniego. Vien mintis, kad reikės eiti valyti tą sniegą, kraują taip užkaitina. Blyn kaip nekenčiu sušikto sniego. Vakare atėjo sniego valymo mašinistas, ir paprašė duoti pinigų. Sulaužiau kitą kastuvą trenkdamas jam per galvą. Žmona sako, kad turiu bloga charakterį. Aš galvoju, kad jinai turi daunišką snukį. Jeigu, ji mane privers žiūrėti dar vieną Kalėdinį filmą, aš, stopudovai, ją užmušiu.

Gruodžio 26
Vėl prisnigo. Kokio velnio mes čia kraustėmes??? Tai buvo tik JOS idėja. Mane jinai žiauriai nervuoja.

Gruodžio 27
Temperatūra nukrito iki - 30 C. Užšąlo vamzdžiai.

Gruodžio 28
Pakilo temperatūra iki minus 50. Vėl prisnigo. ŽIURKĖ baigia mane užknisti!!!!

Gruodžio 29
Dar 25 cm. Jonas sakė, kad reikia nuvalyti stogą, nes įluš. Pats durniausias dalykas kurį teko girdėti. Ką, jis galvoja, kad esu visiškas idiotas??

Gruodžio 30
Įlūžo stogas. Sniego valymo mašinistas padavė mane į teismą, ir nori prisiteisti visus mano pinigus. Žmona išvažiavo pas uošvenę. Pranešė, dar 20 cm.

Gruodžio 31
Padegiau kas liko iš namo. Hehe, nebereikės kasti sniego.

Sausio 8
Jaučiuosi puikiai. Labai pamilau tas baltas tabletytes kurias jie man duoda. Dėl ko jie pririšo mane prie lovos?
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: O.T. sniegas

UNREAD_POST kremliux 12 Vas 2010 20:12

cia geras... siemet aktualus reikalas... :D
THULE: stogo bagazines; dviraciu,burlenciu,slidziu ir kt. laikikliai. www.kgk.lt
+370 611 31363
kremliux
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: 01 Sau 2007 17:00
Miestas: Anyksciai


Grįžti į Viskas apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams