EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Sausi hidriakai

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Sausi hidriakai

UNREAD_POST Vertejas 28 Rgs 2009 07:22

Sveiki,


norėjau paklausti kodėl niekas nenaudojat sausų hidriakų (na bent aš matęs tik 1 burlentininką su sausu). Jie nepatogūs? Ar jūsų pusiau sausi tokie šilti tiesiog?

Asmeniškai man su medžiaguotu 5/3 hidriaku jau pamažu darosi nebe šilta visai..
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST virtuve 28 Rgs 2009 10:30

Vertejas rašė:Sveiki,


norėjau paklausti kodėl niekas nenaudojat sausų hidriakų (na bent aš matęs tik 1 burlentininką su sausu). Jie nepatogūs? Ar jūsų pusiau sausi tokie šilti tiesiog?

Asmeniškai man su medžiaguotu 5/3 hidriaku jau pamažu darosi nebe šilta visai..

Sveikas
Na jei su 5/3 darosi šalta reiškia tu stovi ant kranto ir neplauki. :D
Jei hidrekas normalus su 5/3 gali varyt iki 0 laipsniu. Šalta tik išlipus ir pastovėjus ant kranto.
Turiu tiek 5/3, tiek sausą. Sausas brangesnis, pirmus kartus gali jaust diskomforta kaklo ir riešų srytije, nes tos vietos būna užspaustos guma. Vėliau priprantama . Pliusai tai , kad visiškai nevaržo judesiu ir po hidrokostiumu prisirengi tiek kiek tau reikia, kad nešaltum. Beto po sausu visad lieka šiek tiek oro. Tad ikritus į vandenį buni kaip su gelbejimosi liemenę.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST satrebla 28 Rgs 2009 10:42

Sveikas, turi omenyje kad tavo sausas tokio tipo kaip komenzonas - neva naro kostiumas toks? As maciau parduodamus tokius drysuits (rimti brandai), tokius kaip normalus hidriakas - neoprenas 3-4-5mm, bet tipo jis jau sausas... bet brangus. ar jie tokie jau sausi? verti pinigo?
Life too short. Surf more
satrebla
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 17 Bir 2009 12:00

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST baltrbruz 28 Rgs 2009 10:48

virtuve rašė:
Vertejas rašė:Turiu tiek 5/3, tiek sausą. Sausas brangesnis, pirmus kartus gali jaust diskomforta kaklo ir riešų srytije, nes tos vietos būna užspaustos guma. Vėliau priprantama . Pliusai tai , kad visiškai nevaržo judesiu ir po hidrokostiumu prisirengi tiek kiek tau reikia, kad nešaltum. Beto po sausu visad lieka šiek tiek oro. Tad ikritus į vandenį buni kaip su gelbejimosi liemenę.


Tai vis tik - su sausu silciau nei su paprastu medziaguotu? Ir ar tavo sausas "brezentinis" ar guminis?

Maciau Riks parduoda su uztrauktuku per pecius uz ~250-300 EUR, NeilPryde. Kaina viliojanti, tik ar pasijus skirtumas?
baltrbruz
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 13:27

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST Vertejas 28 Rgs 2009 10:56

virtuve rašė:
Sveikas
Na jei su 5/3 darosi šalta reiškia tu stovi ant kranto ir neplauki. :D
Jei hidrekas normalus su 5/3 gali varyt iki 0 laipsniu. Šalta tik išlipus ir pastovėjus ant kranto.


O tavo 5mm neopreno ar 3mm neopreno ir dar 2mm medziagos (kaip pas mane)? :)
Gal ir tiesa sakai - pastovejus ant kranto ir pakartotinai lipant i vandeni darosi salta, kai nuolat plauki diskomforto nejauti. Paprasciausiai galvoju kaip reiks jaustis kai vel kazkam suluzus reikes 20-30min papluduriuoti juroje kol grisi i kranta
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST ezhys 28 Rgs 2009 12:25

Geriau investuok pinigus i normalu jurini inventoriu ir nereikes sukt galvos. :D
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST virtuve 28 Rgs 2009 15:28

Vertejas rašė:
virtuve rašė:
Sveikas
Na jei su 5/3 darosi šalta reiškia tu stovi ant kranto ir neplauki. :D
Jei hidrekas normalus su 5/3 gali varyt iki 0 laipsniu. Šalta tik išlipus ir pastovėjus ant kranto.


O tavo 5mm neopreno ar 3mm neopreno ir dar 2mm medziagos (kaip pas mane)? :)
Gal ir tiesa sakai - pastovejus ant kranto ir pakartotinai lipant i vandeni darosi salta, kai nuolat plauki diskomforto nejauti. Paprasciausiai galvoju kaip reiks jaustis kai vel kazkam suluzus reikes 20-30min papluduriuoti juroje kol grisi i kranta


Pusiau sausas pilnai neopreninis. Medžiaguotas man nepatinka ir tokio tikrai nepirkčiau. Nebent plaukiot kur šilta, bet kam tada 5/3?
Sausas atrodo kaip brezentinis, bet kita pusė medžiagos padengta plonu sluoksniu gumos. Ar jis šiltesnis priklauso nuo to kiek ir kokius drabužius užsidėsi po hidrokostiumu.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST Vertejas 28 Rgs 2009 15:31

Kai aš rinkausi hidriaką man buvo paaiškinta, kad aš esu čiainikas ir medžiaguotas man daug ilgiau laikys, o pilnai neopreninį tuoj pat suvarysiu. Todėl ir pirkau tokį :) Todėl ir galvoju apie kitas alternatyvas..
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST ezhys 28 Rgs 2009 15:36

Gali patiuninguot savo kostiuma nusipirkdamas plona neoprena, skirta detis po kostiumu. Tikrai padeda. ;)
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST anndrius 28 Rgs 2009 18:32

as pradedamas visiškai nuo nulio, pirkau pilnai neoprenini - siluma pasirode aktualiau. ir nesuvariau. medziaguoto logikos nelabai suprantu - neoprenas sildo, medziaga saldo.
prie pilnai neopreninio 5/3 hidriako, nusipirkus apatinuka, plaukt buvo galima, kai oras ir vanduo buvo +6. toliau jau prasideda pirstu problema.
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST Vertejas 28 Rgs 2009 20:55

Siandien kadangi pute 14-18m/s tai salta nebuvo ir su medziaguotu :) Vienu metu pasirode net karsta..
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST Bobas32 28 Rgs 2009 21:12

Medžiagos sluoksnis duoda geresnį atsparumą dilimui. Bet jis labiau šaldo kai sušlampi. Tas šaldymas labiausiai jaučiamas krante. Todėl patarčiau užsimesti kokią nors vėjo nepraleidžiančią striukę iš karto išlipus į krantą. Giedrius Liutkus net plaukia su tokia. Antras patarimas jeigu šalta - apatinė neopreninė maikutė ir šortukai. Buriuoti galėsi su tokiu pasirinkimu iki vanduo užšals arba iki tada - kai pirštų nebejausi.

Giedrius plaukia su striuke:
Paveikslėlis
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8393
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST virtuve 29 Rgs 2009 01:09

Šį pavasarį prieš važiuodamas į Egiptą padariau klaidą ir nusipirkau 2/3 medžiaguotą hidrokostiumą su baltomis rankovėmis. Gal bus sunku patikėti, bet kai dienos buvo ne pačios šilčiausios (Egiptietišku supratimu) tai išlipus į krantą slėpdavausi užuovėjoj ant saulutės , kad nesušalt. Pasirodo toks hidrekas daugiau vėsina nei šildo.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST Vertejas 29 Rgs 2009 06:23

Klausimas:
kaip dera sausas hidriakas ir sedima trapecija?
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Sausi hidriakai

UNREAD_POST planktonas 29 Rgs 2009 08:34

Labai gerai isryskina kunolus, jamk
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Kitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Prisijungimas nariams