EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

2008 sezono žaislai

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Gintas 19 Kov 2008 15:53

Del stiebo pasiskaitykite cia:
http://www.north-windsurf.com/en/masts/PLATINUM

Jei tingesis skaityti, tai trumpai atsakau cia:

MAŽESNIS SKERSMUO
The ultimate needle mast. The explosion in performance is attributed to the conical top piece that has a more sensitive and cleaner flex than normal RDM tops.
Nuotrauka jau buvau idejes:
download/file.php?id=15815&mode=view

With the PLATINUM RDM, the rig benefits not only from the aerodynamic advantages of the smaller diameter but also from the greater dynamics of the needle shape.

SLIDUMAS ir BALTUMAS (takelavimas, persivertimas)
Of course, this top model also features both the polyamide base coating and the cooler white surface, and the conical top piece fits nicely in the base for storage.

Kaip ir rašiau, visa tai jaučiasi plaukiant.

Gavau normalia weivine bure. Pries tai plaukiojau freeraidine 5,7.
Vakar radau duomenis, kad bure yra Windsurfing Yearbook 2008 ir WindMagazine2008 testų favoritas. Duomenis idesiu veliau.

Geros nuotaikos:)
Prikabinti failai
Resize of IMG_8438.JPG
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Bobas32 04 Bal 2008 23:00

Šiandien nusipirkau naujas Gaastra Vapor 2008 bures. Šių metų mano pasirinkimas - 12 ir 11 kv burės. Jos takeluojamos ant to pačio 550 stiebo. Daug kantrybės neturėjau, todėl tiesiai iš Cibo pasukau į Pievas. Kartu ir Algirdas.
Bandau sutakeluoti 12.0 - pasirodo reikia prailgintuvo ilgesnio nei aš turiu. Dedu į šoną ir traukiu 11.0 kv. Prailgintuvo reikia 20cm, o giko 277cm. Deja net nepritraukus 6 cm - giką teko prailginti atrodo iki 280. Tai beveik 20 cm daugiau nei buvusioje mano Severne CodRed 11kv burėje. Nepritraukiau todėl, kad pasirodė įtempimas pakankamas. Viršūnė gražiai susiformavo ir atsidarė, pilvas didžiulis. Susitakelavo lengvai. Su kemberių įstatymu - jokių problemų. Stiebas kaip auksinis, slidus toks ir lengvas. Pareguliavau lačių įtempimus ir į vandenį. Vėjo nebuvo. Pirmas įspūdis - lengva burė. Su start shotu iš vandens keliasi labai lengvai, tur būt todėl, kad stiebo kišenė viršuje labai plona, kaip klasikinės burės. Pompuojantis, viskas gerai. Kontrolė ir jėga. Kemberiai vartosi labai gerai. Truputi paglisuoti gavosi ties krūmais. Ten vėjas iš vakarų ir daug stipresnis nei pievose (šiaurės kryptis). Išglisavus tikrai pajutau, kad burė nepritempta. Norėjosi daugiau greičio. O gal Tarifoje pripratau prie mažų lentų ir burių, tai ir atrodo kad nuo britvos prie furos persėdau. Burė paliko man gerą įspūdį. Potenciali. Bet nemanau, kad skirta muštis prie minimalaus vėjo. Konkurentabili turi pasidaryti prie ne mažesnio kaip 5m/s vėjo. Matyt todėl ir tempiama pakankamai daug per stiebą. Šį sezoną daug virvelių pridraskysiu. Po kokių 4...6 takelavimų bus galima daugiau pasakyti apie šį komplektą. Kol kas esu patenkintas. Prie tokio vėjo nesitikėjau išgilsuoti. Taip pat netikėjau, kad ir Algirdas (Planktonas) išglisuos. O kai išglisuoji - norisi varyti greičiau ir greičiau. Per kelias valandas blauzdas pakirto. Ilgas vairas padarė savo :) Lipu lauk.
Atrodo vėjo nebuvo, o sėdžiu dabar prie kompo, raumenis maudžia, malonu :)
Prikabinti failai
Galas.jpg
Burė atrodo kad turi didelį pilvą. Latės gerai dar nesureguliuotos
Guli.jpg
Net nepritempus tiek kiek reikia - burės viršūnė gražiai atsidaro. Tai ir suklaidino.
Pilvas.jpg
Pilvas tikrai didelis
Stovi.jpg
Puikiai matosi kokia burės S forma
Pilvas2.jpg
Pilvu į viršų
IsSono.jpg
Vaizdas iš šono
Issono2.jpg
Vaizdas iš kito šono
IsGalo.jpg
Vaizdas iš galo
Toli.jpg
Vaizdas iš toliau
ViskasGerai.jpg
Verdiktas - viskas gerai. Man tiks.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8395
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Bobas32 08 Bal 2008 22:36

Po savaitgalio galima pasakyti ir daugiau apie 12.0 Gaastra Vapor2 burę. Tempiasi per stiebą daug lengviau nei 11kv. Prie silpno vėjo - tikras ginklas. Tik reikia išmokti juo naudotis. Po Severne burės tikrą šoką sukėlė giko ilgis. Beveik 3metrai. Toks įspūdis, kad glise posūkio niekaip nepadarysiu. Severne Cod Red permetu momentaliai - o čia tokia inercija.... Reikia treniruotis.
Kemberiai vartosi tikrai puikiai. Ne taip lengvai kaip ant 11kv, bet vis tiek labai gerai. Pavėjui - jokių problemų. Kelis kartus užstrigau prie didelio gūsio venduodamas. Negalėjau permesti kemberių. Pilvas į mane, o vėjas toks - kad niekaip negalėjau normaliai truktelti, kad kemberiai peršoktų. Rezultatas buvo toks, kad startuodamas Gedas šalia pralėkė ir sujaukė paskutinius lygsvaros gramus. Burę įmerkiau taip, kad iš vandens pakėliau po to, kai kiti jau antrą ratą plaukė :)
Kalbėti apie greitį ir kampus dar negaliu. Man pasirodė, kad potencialas yra. Tai įrodo Audriaus LTU51 plaukimas ir rezultatas. Jam viskas gerai buvo ir prie stipraus, ir prie silpno vėjo. Audrius turi labai gerą sportinę formą jau pačioje sezono pradžioje. Žiemą praleido tikrai ne veltui. Neslidinėjo - už tai plaukia nuo pačio pavasario :)
Visumoje, man pasirodė kad naujoji Point7 11kv burė labai panaši į Gaastra Vapor2 11kv. Abejos beprotiškai atsidaro. Todėl manau, kad šios burės skirtos plaukti prie didesnio nei 4...4,5 m/s vėjo greičio. O prie minimalaus - vis dėl to reikalinga 12kv burė. Efektyvumas 12kv burės man prapuola prie 6m/s, Audriui atrodo ir prie 12m/s viskas dirba efektyviai.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8395
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Laisvis39 09 Bal 2008 07:46

Audrius plaukdamas panašus į kormoraną, Bobas su savo bure - į kirą, o Gedas - kaip kranklys, ar didžiulis varnas sklando. :) Gražu.
plaukiau - laimingas
Veikla:
Dujų įranga automobiliams
tel.: 861464006
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Audrius 51 09 Bal 2008 23:13

Jau praeitą sezoną išsiaiškinau, kad mano pagrindinė FW burė yra 12m2. Naujosios burės darbo diapazonas, kaip man pasirodė, dar šiek tiek praplatėjo ir bent jau iki 9-10 m/s vėjo ji tikrai dirbs puikiai. Prie stipresnio vėjo, kaip aš suprantu, plauksime slalomą. Taigi mažesnės FW burės reikalingos nebent Baltik Cup'ui ir jūrai.
Bobui pasinaudoti šios burės privalumais prie stipresnio vėjo manu sutrukdė nepakankamai standus gikas.
Audrius 51
 
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: 25 Spa 2004 20:23

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Gintas 12 Bal 2008 22:32

Siandien pirma karta takelavau 2008 NS Warp 11.
Lyginant su 2006m Warp'u siu metu modelio gikas trumpesnis 5 cm, stiebas ilgesnis 5 cm.
Apatine dalis pilvotesnė. Žymiai stipriau išreikštas profilių skirtumas apačioje ir viršuje. Po giku burė turi labai švelnų įėjimą, storiausia profilio dalis paslinkta gerokai atgal. Virš giko daugiausiai išlenkta profilio priekine dalis.
Užpakalinė škatorina atsidaro gana radikaliai.
Daug baltos pleveles. Burė bus matoma ir kitame Elektrėnų ežero krante.
Rytoj bandysiu plaukti:)
Prikabinti failai
warp2008_atsidarymas.jpg
warp2008_issono.jpg
warp2008_profilis.jpg
warp2008_skatorina.jpg
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Audrius 51 17 Bal 2008 21:22

Koen teigia, kad auksinio atspalvio gaastros stiebų padengimas yra speciali trinčiai atspari plėvelė, sauganti stiebą nuo kemberių trinties ... Pagyvensim pamatysim.
Audrius 51
 
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: 25 Spa 2004 20:23

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Bobas32 18 Bal 2008 02:46

Man kol kas paslaptis kaip teisingai užtempti šias Vapor bures. Ypač už kurios vietos apatinį dirželį kabinti. Dabar jis kaip tik ant šarnyro taikosi. Prailginti prailgintuvą ir nepritempti iki galo? Kaip Audriau darai?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8395
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST kalvis 18 Bal 2008 07:25

kalvis rašė:
Bobas32 rašė:Man kol kas paslaptis kaip teisingai užtempti šias Vapor bures. Ypač už kurios vietos apatinį dirželį kabinti. Dabar jis kaip tik ant šarnyro taikosi. Prailginti prailgintuvą ir nepritempti iki galo? Kaip Audriau darai?



su sia problema susidure ir Kaune vaporu turetojai, taigi klausimelis : kiek uztempinejat bure ? jei tiek kiek raso gamintojas, tai ar iki galo uztempet? nes ten ties ratukais labai jau gyli iskirpte :) gal kas skaitet ka raso tarptautiniai forumai?
Vartotojo avataras
kalvis
 
Pranešimai: 896
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 21:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 646

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Gintas 18 Bal 2008 08:11

Bobas32 rašė:Man kol kas paslaptis kaip teisingai užtempti šias Vapor bures. Ypač už kurios vietos apatinį dirželį kabinti. Dabar jis kaip tik ant šarnyro taikosi. Prailginti prailgintuvą ir nepritempti iki galo? Kaip Audriau darai?


Gaastros Neutronuose stiebo ilgis budavo nurodytas iki pritempimo blokelio asies. Taip B. Spanier forume rase. Jungiant stieba su lenta dirzeli tekdavo kabinti ant sarnyro.

Ant NS Warpo pasistatau prailgintuva pagal skaiciukus ir traukiu iki zymes ant bures.
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Mantas99 18 Bal 2008 08:57

Gaastros forume Koen rekomendavo spresti sia problema paprastai: bures ratuku nedatempti iki pat prailgintuvo ratuku.

Spot on, Pieter. I never pull the pulley all the way down since it will prevent that you can put the tackstrap in a correct place. On the Vapor formula sizes, I find it the best with a lot of tension on the tackstrack.
Lenktynės yra gyvenimas, viskas kas vyksta prieš ir po jų, yra tik laukimas.
Mantas99
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 27 Spa 2004 11:52
Miestas: Kaunas

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Bobas32 18 Bal 2008 09:00

Taip, bet toks atsakymas kažkoks .... barbariškas :) Natūraliai keliam burės traukos centrą aukštyn? Tam kad tą dirželį įtempti?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8395
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST ezhys 18 Bal 2008 09:26

Dabartines MauiSails padarytos taip, kad nustacius prailgintoja pagal rekomendacija iki prailgintojo asies liktu apie 2 cm. Gal taip pat ir Gaastra suprojektuota? Jei ne, tai gal reiktu 2cm daugia pailgint prailgintoja negu rekomenduojama, kad ta dirzeli ant jo rist?
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Reiseris 18 Bal 2008 10:22

Viskas toij Gaastroij padaryta teisingai,kadangi seniau plaukiojau su Gaastra,tai ir Severne buvau persiuves taip pat.Zinoma kiti zvaigzdes tai vertino skeptiskai.Kaip visad jie teisus,nes plaukia ne bure,ne lenta ir ne vairas.Todel,tai tik paprastas patogumas ir graziau stovinti bure!
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: 2008 sezono žaislai

UNREAD_POST Bobas32 18 Bal 2008 16:45

Reiseris rašė:Viskas toij Gaastroij padaryta teisingai,kadangi seniau plaukiojau su Gaastra,tai ir Severne buvau persiuves taip pat.Zinoma kiti zvaigzdes tai vertino skeptiskai.Kaip visad jie teisus,nes plaukia ne bure,ne lenta ir ne vairas.Todel,tai tik paprastas patogumas ir graziau stovinti bure!


Tai Arvydai - kaip? Už ko tą dirželį kabinti?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8395
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

AnkstesnisKitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


cron
Prisijungimas nariams