EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

gps laikrodis

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Zanas346 12 Gru 2017 20:01

re rašė:zanai koks pas tave-kai pasitikrinsi (o taves jau laukia) duok zinot rezultata.

pas mane no-name kiniškas laikrodukas:
http://en.001phone.cn/product-no-1-d7-a ... h-132.html

o tikrintis kol kas neisiu, pažiūrėjau duomenis - prieš porą mėn Holterio monitorių nešiojau parą, tai tie patys skaičiai. per para min 44 bpm, avg 62, max 78. 78- absoliutus paros maksimumas, - tai tuo metu, kai žaidžiau tenisą.

galutinė išvada - aparatas rodo daugmaž teisingai.
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Gedas LTU76 14 Gru 2017 11:05

Na, mano minimumas, kai paskutinį kartą tikrino, buvo apie 45, ar tai 46. Bet žaidžiant tenisą, 78 atrodo įdomiai :)
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Giedrius LTU11 14 Gru 2017 15:07

Nezinau, gal zmones is tikro tokie skirtingi ... Pagal aprasymus (pvz. cia http://www.daktaras.lt/holterio-monitoravimas-2/) Zano pulsas yra kaip sportininko, o mano kaip siaip seno ofiso darbuotojo. Turbut taip ir yra. Ten skaitant primine sena gera buda matuot pulsa. Tai man net sedint va prie kompo ramiai pulsa skaicuojant uzspaudus arterija yra 60+ :) T.y. - koreliuoja su tuo ka nusytatyciau su laikrodziu.
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Zanas346 14 Gru 2017 15:32

Giedrius LTU11 rašė:Nezinau, gal zmones is tikro tokie skirtingi ... Pagal aprasymus (pvz. cia http://www.daktaras.lt/holterio-monitoravimas-2/) Zano pulsas yra kaip sportininko, o mano kaip siaip seno ofiso darbuotojo. Turbut taip ir yra. Ten skaitant primine sena gera buda matuot pulsa. Tai man net sedint va prie kompo ramiai pulsa skaicuojant uzspaudus arterija yra 60+ :) T.y. - koreliuoja su tuo ka nusytatyciau su laikrodziu.


greičiau jau yra atvirkščiai. į sportininką aš jau seniai nebepanašus. burlentes jūroje jau teko mesti, nes nebepavežu. vieną kartą gavau signalą jūroje, kai vos parplaukiau namo, supratau, kad bet kuris kitas kartas gali būti lemiamas. taip pat turiu problemų su širdies ritmo byrėjimu ir geriu kalną vaistų.
man tiesiog pasidarė įdomu, kas pas mane yr blogai, ar neblogai, gal čia taip tiesiog yra ir turi būti? visi rašote, kai sportuojate, apie aukštus bpm skaičius. o pas mane nėra jų. tikrai nesu joks treniruotas sportininkas, kai bėgau testui kokį kilometrą, turėjau kelis kartus sustoti pasivaikščioti po kelis metrus, kad atgauti kvapą. tiesiog pagalvojau, wtf, organizmui gal reiktų daugiau deguonies, o varikliukas atsipalaidavęs burzgia ant laisvų apsukų ir jam px tie organizmo poreikiai.
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Giedrius LTU11 14 Gru 2017 15:45

Taip, tikrai idomiai - ramybes busenoj pas mane kaip pas pencininka, o pas tave Zanai, kaip pas sportininka. O sportuojant atvirksciai.
Del deguonies - yra toks rodiklis Vo2 max. Jis parodo kaip gerai organizmas gali pasisavinti deguoni. Aisku patikimas patikrinimas velgi kokiam sporto dispanceryje turbut. Bet sako, kad ir su juosmeniniu sirdies matuokliu ji galima apityksliai nustatyti pagal RR (laiko tarpas tarp sirdies duziu). Polaras ta siulo kaip viena is standartiniu testu su laikrodziu. Kuo tas Vo2 max aukstesnis, tuo geriau. Deja, bet su amziumi jis mazeja :(
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST re 15 Gru 2017 12:22

zanai gal tau vaistai zemina pulsa? mano sedint prie kompo -60 tiek ant laikroduko ,tiek ir realus. nesamones prasideda virsinus 110
re
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 07 Bir 2005 23:34

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Zanas346 15 Gru 2017 13:15

re rašė:zanai gal tau vaistai zemina pulsa? mano sedint prie kompo -60 tiek ant laikroduko ,tiek ir realus. nesamones prasideda virsinus 110

senos kardiogramos irgi panašios. ramybėje apie 55, kai nevartodavau dar vaistų.
bet dabar kelias dienas vaikštau su laikroduku ir stebiu. pulsas pastoviai šokinėja nuo 45 iki 80 be jokiu apkrovu.
Ok, jeigu tai del vidurkio apvalinimu, nes pas mane rodo momentini pulsa, koks gaunasi kas keliolika sekundziu apvalinant.
Taciau toks rodymas nera tikslus visais atvejais, nes pvz kai ritmas subyrėjės, - vidurkis pas mane buna apie 120 bmp, tačiau iš ko susideda tie 120? - keli beatai 250 dazniu, po to kelios pauzes po kelias sekundes, po to vel keli beatai dideliu dazniu.
Bet mes jau keliaujame į mediciną, čia buriuotijų forumas ir aston klausė apie laikrodį potvyniams, o ne apie kardiogramas :-) sorry, aston
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST aston 15 Gru 2017 17:43

Nieko tokio Zanai.
Kazkaip visi pamirso kad pulsa galima pasimatuoti ant rieso uzdėjus pirsta ir taip pasitikrinti ar prasmatnus zaisliukai rodo 80 vietoj 160. ;)

O laikrodzio dar neissirinkau. Labai tingiu skaityti/dometis gamintoju aprasymais, o cia kaip ir nieks nepasiūlė ko klausiau :)
aston
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 01 Vas 2009 20:31

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST Giedrius LTU11 15 Gru 2017 18:43

Ok, atsiminiau - Garminas turi buriuotojams skirta modeli: https://buy.garmin.com/en-GB/GB/p/120680
Kiek kazhkada supratau jis labiau turi prasme JAV, kur yra ten kazkokie servisai, kurie i laikrodi ten siuncia kazhkokius meteorologinius duomenis.
Bet nezinau, dar nepasigedau situ mandru navarotu.Gal plaukiant su jachta ju reikia, bet su burlente ...
Lygiai taip pat nezinau kam reikia tu potvyiniu laikrodyje ... Tai yra gana tiksliai is anksto zinomi ir nekintantys duomenys. Ta pacia diena pasiziuri wguru ar windfinder ir zinai tuos potvynius ir atoslugius ...
Na tiksliau gali juos zinoti kad ir menesiui i prieki jei toks poreikis yra :)
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST re 18 Gru 2017 11:46

pasikeitem su Zanu laikrodukais zaisdami tenisa. Zano laikrodukas rodo zemesni nei mano. Mano foreruner skaiciai tik biski logiskesni. Tikrinau pas daktarus ant takelio, daugiau nebetikrinsiu.....ir pasidariau isvada , kad pulso daznis priklauso nuo zmogaus, nuo prietaiso naudojimo salygu ir t.t. Siu prietaisu parodymais absoliuciai tiketi negalima, nebent mazuose dazniuose. Gal naudoti kaip orentacinius rodiklius. Jei kam kyla abejoniu del ritmo-geriau eiti pas daktarus. Laikas, atstumas, greitis, aukstis...... cia gal tikslesnes funkcijos.
re
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 07 Bir 2005 23:34

Re: gps laikrodis

UNREAD_POST snobas 16 Spa 2020 22:25

Pasidalinsiu: širdies ritmas iki 160 būna ir pas mane. Dabar laikrodukai rodo ir SpO2

2.jpg
snobas
 
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 12 Rgp 2014 10:42
Burės numeris: 6

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams