EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

klausimas del lentu

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

klausimas del lentu

UNREAD_POST gecka 25 Rgp 2007 14:34

pirkau padeveta lenta mistral shredder,ilgis 298 ,plotis 58,turis 128.tai freeraidine ,slalomine ,ar dar kokia butu ir koks buriu diapozonas?ir dar pardavejas isiule hi fly 265rx.,plotis 54,turis 86.na cia jau wavine.klausimas ar imanoma plaukioti su sia lenta esant 90kg?cia aisku ateiti,nes tik pradejau mokytis.p.s. o mokyklelei taip buvo viskas aisku ir paprasta.
gecka
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 24 Lie 2007 10:59
Miestas: Elektrenai
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Marius445 26 Rgp 2007 21:27

su tuo weivu aisku galima plaukiot :) tik moket reik, ir vejo stipraus... ir juros... o tas mistralis lyg slalomas.. taigi pagooglink ir rasi!
LTU 445
Vartotojo avataras
Marius445
-
 
Pranešimai: 1298
Užsiregistravo: 07 Lie 2006 04:05
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST gecka 24 Spa 2007 11:07

na neapsisuku as su tuo shrederiu be maudyniu nors tu ka :oops: o dabar ne geguzis... .taigi nusiziurejau go155 ,tik klausimas kaip si lenta elgsis juroi ?ar verta ja pirkti ,jei turiu galimybe plaukti tik juroi?tiesa , tame spote kur plaukioju bangos buna prigesusios .
gecka
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 24 Lie 2007 10:59
Miestas: Elektrenai
Burės numeris: 0

UNREAD_POST kestutisg 24 Spa 2007 13:44

1) ish plochio panashu, kad su shrederiu dar kuri laika turesi problemu, nes labai siaura lenta. Pagal ploti turetu neshti bures iki kokiu 7 kv.m
2) su tuo veivuku bent jau kol kas tikrai nepaplauksi. patyre jama veivus, kuriu turis yra svoris +5-10 litru
3) prie silpno vejo go155 juroje elgsis kaip ezhere. prie stipraus bus sunku suvaldyti, nes metys per bangas, o lenta didele ir sunki. bet viskas imanoma
4) jei gali plaukti juroje, tai turbut gali plaukti ir Kurshiu mariose, ar kitame vidaus vandenyje, ten bangos mazhesnes

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST saras 24 Spa 2007 15:15

Su mistral shredder knisiesi visa sezona ir nieko gero nesigaus, na gal ir gausis, bet ne tiek kiek tikiesi. Geriau lipk ant Go, bet su ja i jura, kai salygos wave, geriau isvis nelysk.
Vartotojo avataras
saras
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 17 Bir 2006 13:52
Miestas: Kazlu Ruda

UNREAD_POST gecka 24 Spa 2007 21:37

dekui uz atsakymus.klausiau apie jura ,nes siuo metu gyvenu salia juros ,o normaliu ezeru netoliese nera ,bet cia neLT
gecka
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 24 Lie 2007 10:59
Miestas: Elektrenai
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Fish-Bone 25 Spa 2007 18:04

žiūriu kalba užsivedė apie shredderį, taigi ir aš paklausiu. prieš gerą mėnesį ir pats įsigyjau lygiai tokią pat lentą. Komplekte taip pat yra 6,5kvm UP slalominė burė. Kadangi lenta yra gana siaura, tai pradžioje buvo dvejonių, kaip man pavyks su ja paplaukti... tačiau atsižvelgęs į tai, kad mano svoris yra tik 65kg, nusprendžiau, kad ir su šituo inventorium pavyks išmokti glisuoti normaliai. pastaruosius 4metus plaukiojau su oldschooliniu inventorium - švertine ~330x62cm lenta ir 6kvm trikampe, medžiagine bure. esant pakankamai daug vėjo ir pakankamai jėgų - pavykdavo išglisuoti ir čiainikiškai įlipti į kojakilpes.
taigi kaip mano tie, kurie jau buriuoja seniau už mane - ar labai jau bus sunku 65kg tarpinei išmokti plaukti su šiuo shredderiu? :)
p.s.: plaukioju daugiausia Plateliuose :]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST kestutisg 25 Spa 2007 18:16

Fish-Bone rašė:žiūriu kalba užsivedė apie shredderį, taigi ir aš paklausiu. prieš gerą mėnesį ir pats įsigyjau lygiai tokią pat lentą. Komplekte taip pat yra 6,5kvm UP slalominė burė. Kadangi lenta yra gana siaura, tai pradžioje buvo dvejonių, kaip man pavyks su ja paplaukti... tačiau atsižvelgęs į tai, kad mano svoris yra tik 65kg, nusprendžiau, kad ir su šituo inventorium pavyks išmokti glisuoti normaliai. pastaruosius 4metus plaukiojau su oldschooliniu inventorium - švertine ~330x62cm lenta ir 6kvm trikampe, medžiagine bure. esant pakankamai daug vėjo ir pakankamai jėgų - pavykdavo išglisuoti ir čiainikiškai įlipti į kojakilpes.
taigi kaip mano tie, kurie jau buriuoja seniau už mane - ar labai jau bus sunku 65kg tarpinei išmokti plaukti su šiuo shredderiu? :)
p.s.: plaukioju daugiausia Plateliuose :]


manau, kad jei esi plaukes, tai tikrai ishmoksi, svarbiausia daryk MFP/SAS (kabek ant giko). Panashios mintys buvo mane apeme, kai nusipirkau 126 litru lenta (mano persona yra 105 kg), pagalvojau "blemba kokia jinai bjaurybe mazha ir siaura, nu ir na*$# ash ja pirkau, taigi tikrai nepastovesiu, o vanduo toks shaltas...". Buvo paskata ishmokti vandens starta, o lenta tikrai N kartu smagesne prie stipraus vejo, nei mano dydysis fryraidas :)
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Fish-Bone 25 Spa 2007 18:35

manau teks kokiais nors būdais pabaigus mokslus bandyti atkeliauti prie vandens, kur renkasi ilgiau ir dažniau būriuojanti liaudis. tikrai bus iš ko pasisemti patirties ir patarimų :)
o dėl kabėjimo ant giko, tai reikės pirma įsigyti trapeciją :) pardavėjas kažkodėl nebuvo toks geras dėdė ir nepridėjo (nors turėjo) jos į bendrą kompkelką ;]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST kestutisg 25 Spa 2007 22:58

Fish-Bone rašė:o dėl kabėjimo ant giko, tai reikės pirma įsigyti trapeciją :)


pradzhiai tinka ir asmenines rankos :)
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Fish-Bone 26 Spa 2007 07:31

kestutisg rašė:
Fish-Bone rašė:o dėl kabėjimo ant giko, tai reikės pirma įsigyti trapeciją :)


pradzhiai tinka ir asmenines rankos :)

mhm.. tada gal galėtumėte tuo pačiu paaiškinti, ką būtent reiškia 'kabėti ant giko savomis rankomis'? :roll:
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST kestutisg 26 Spa 2007 18:00

chia ne pats geriausias, bet shioks toks pavyzdys, kaip kabeti ant giko, nekabant ant trapes. Uzhlipus ant lentos per stipru veja lenta momentaliai suka nosi priesh veja, reikia jos nosi nukreipti i halfwinda. Chia nuotraukoje jau prisitraukes, tuoj lipsiu i trape, bet dar geriau kabeti ant beveik tiesiu ranku. Galine ranka labiau uzhtraukta, o priekine labiau tiesi, kad bure labiau "matytu" vejas, priekine koja prie sharnyro, spiria lenta pavejui, galine koja ant pirshtu galu, nespaudzia lentos galo. Fotkeje akivaizdziai matosi, kad galva zhemiau nei gikas, apie ka rasho ir Guy Cribb (http://www.guycribb.co.uk/userfiles/doc ... 20Link.pdf)

k.
Prikabinti failai
kabejimas.jpg
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams