EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Problema su keliais

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Problema su keliais

UNREAD_POST Viktoras 04 Lie 2007 13:17

Pastaruoju metu atsirado problema - palakscius intensyviai kokias 2 val. kita diena skauda abu keliu sanarius kazkur uz girneles. Anksciau tokios problemos po laukimo nebuvo . Cia elementarus persitempimas, persalimas ar kas nors su technika? Gal neman vienam taip?
Vartotojo avataras
Viktoras
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 11 Vas 2006 16:16
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Raimytis 07 Lie 2007 21:32

Na manau visi nejaunėjam... man kojos irgi buna kaip medinės keles dienas, bet didžiausia problema su rankomis, skauda pirštų sanarius ir netgi kaulus, ir aišku buna sutinę keles dienas, bandžiau visokias pirštines bet niekas nepadeda....

Šeip įdomu kaip kiti kolegos nuo tokiu problemu gelbstisi, nes kad atplaukiojus 5 ar 6 val. kitą dieną nieko neskaudėtų nelabai tikiu.
Vartotojo avataras
Raimytis
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 07 Lie 2005 00:19
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Viktoras 09 Lie 2007 08:22

Padejo vieno protingo zmogaus patarimas - su trumpu kostiumu pradejau naudoti papildoma keliu siltinima (panaudojau snowboard'o apsaugas :). Realiai padejo.
Vartotojo avataras
Viktoras
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 11 Vas 2006 16:16
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Gintas 09 Lie 2007 12:07

Viktorai, galejai iskart parasyti, kad plauki su trumpu kostiumu. Man taip buvo plaukiant su ilgu, rudeni jauciu kelius. Rudeni ir ziema iskart po plaukimo arba jeigu siaip salta deduosi neopreninius pasiltinimus (maximinius) ant keliu. Pastovi siluma padejo, skausmai dingo. Daugiau keliu nesaldau.
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Akinukai 09 Lie 2007 13:23

butinai saugokit (kad ir apsaugomis del silumos) sanarius. as prisizaidziau - del kelio sanario si sezona ant kranto. net dviraciu vazineti uzdrausta gydytoju :( siaip pagrindine priezastis buvo ziema plojimasis su snieglente ant ledo (gerai kad su salmu buvau), bet tai tik isryskino pries tai buvusia kelio beda, kilusia del nesisaugijmo plaukiant vandenyje (trumpas hidriakas ir t.t.).
iki,
Vartotojo avataras
Akinukai
 
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 08 Vas 2006 20:15
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 5575

UNREAD_POST Girmantas 09 Lie 2007 19:34

pries 4 sezonus buvau jaunas ir durnas, labai norejau anksti pradeti plaukioti, ir persisaldziau ranku pirstu sanarius. davus didesni kruvi iskart skaudedavo. saltesne diena praktiskai negalejau plaukti. visada turejau storas ziemines pirstines ir per poilsio pertraukeles sildziau pirstus - simet jau nebejauciu pasekmiu. taigi - pades tik pastovi siluma.
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams