EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Bure 6,4kv ????

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Bure 6,4kv ????

UNREAD_POST seskasxxl 19 Rgp 2007 20:41

Sveiki visi fanatikai :)

Turiu klausimuka, nusipirkau as burlente su bure :) ir norejau apie ja siekl tiek suzinoti. Taigi Bure Fanatic LiteWing 6,4 lenta kazkokia Calipso 3m ilgio 70 cm plocio.
Plaukioju ezeruose (Lusiai ir Asalnai).

Esu pradininukas siame sporte, taigi ar pirkinys man tinkamas ar nelabai.
Bet kokiu atveju jau nusipirkau, taigi gal kokiu patarimu turesite :)
Bandziau ieskoti info apie sia bure ir lenta, bet nesekmingai.


Aciu labai.
seskasxxl
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 19 Rgp 2007 20:31

Re: Bure 6,4kv ????

UNREAD_POST kestutisg 19 Rgp 2007 21:34

seskasxxl rašė:Esu pradininukas siame sporte, taigi ar pirkinys man tinkamas ar nelabai.


jei paplauki su ja, reishkia gera. Ish lentos dydzio nepamnashu, kad su ja galetum labai dideliais greichiais lakstyt, tai kai ishmoksi laikytis ir plaukioti pirmyn-atgal, jei atsibos tai daryti, nusipirk modernesne lenta.

seskasxxl rašė:Bet kokiu atveju jau nusipirkau, taigi gal kokiu patarimu turesite :)


plauk kuo dazniau ir daugiau. devek gelbejimosi liemene. plauk, kai vejo kryptis i kranta, ish kurio ishplaukei, kad galetum grizhti.

sekmes

K.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST alga 19 Rgp 2007 23:39

Hmmm, su kuo čia palyginus. Boeing 737 pradėjo gaminti 1967 metais (prieš 40 metų!) ir jie dar skraido ir dar atrodo visai moderniai. Bet va dvivešimties metų automobilio kitaip kaip kibiru nepavadinsi. Ką jau kalbėt apie 20 metų televizorių ar kompiuterį.

Tai va tavo lenta -- kaip močiutės lempinis Rubinas: vaizdą rodo, ir net beveik spalvotai. Šiuolaikinis komplektukas būtų daug daug malonesnis.

Iš kitos pusės, jei tenori vasaros savaitgaliais paplūduriuoti ežeruose prie 2-3 m/s vėjo, tavo lenta geresnis pasirinkimas už šiuolaikinį freeride'ą. Tik tada tai mažai turi bendro su sportu, labiau poilsis, laisvalaikio praleidimo būdas.
Vartotojo avataras
alga
 
Pranešimai: 965
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 02:11
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 42

UNREAD_POST virtuve 20 Rgp 2007 11:03

Mačiau senus kadrus kai su panašiu inventorium taip varo su visokiais triukais, kad mums dar iki tokio varymo daug žolytės apie ežerėlius reik patrešti.
Kad tik noro ir pastangu butu.
Daugiau plaukiok prie buriuojančios chebros- greičiau tobulėsi.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


cron
Prisijungimas nariams