EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Buriuojam ir kaituojam ant "Serbeto" APKLAUSA

Reportažai iš kaitavimo ar kito veiksmo su kaitais vietų.
Postinimo taisyklė: antraštėje parašome datą ir vietą
Posts here all photos/ movies from kitesurfing spots or other places

Katras (*tas pats) video klipas idomesnis, smagesnis ar ziurimesnis su orginaliu garsu ar muzika

Orginalus garsas
2
9%
Su muzika
6
26%
Miksas: orginalus garsas+muzika
11
48%
Man nesvarbu
1
4%
Neturiu nuomones
1
4%
Geriau bet koks negu nieko
2
9%
 
Viso balsų : 23

Buriuojam ir kaituojam ant "Serbeto" APKLAUSA

UNREAD_POST ad 04 Vas 2016 13:14

Buriuojam ir kaituojam ant "Serbeto" Rekyva Siauliai, kaip pavizdys zamiau pateikti 2 video klipai is 2016 ziemos ant ledo

Klausimas: katras video klipas idomesnis, smagesnis ar ziurimesnis su orginaliu garsu ar muzika...butu idomu sulaukti normalaus komentaro...aisku kaip visada galit ir palazdavot, kad idomiau butu :lol:
Galit atskirai parasyt savo atsakymo varianta, gal prijungsim.

su orginaliu garsu:

su muzika:
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Buriuojam ir kaituojam ant "Serbeto" APKLAUSA

UNREAD_POST ad 04 Vas 2016 14:27

Cia fb sulaukiau tokio pakankamai issamaus komentaro, kadangi ne visi naudojasi facebook'u ir ar nera drauguose ir t.t. idedu cia
Komentaras Mindaugas Savickas Peržiūrėjau abu - nuotaikos skirtingos. Pagal parinktą dainą pirmas (su soundtrack'u) - atrodo gražus (ledas įdomiai atrodo), "romantiškas" smile emoticon (pradžioj į kažkokį rūką išvažiuojat) ir bendras jausmas: bliamba, o kur aš buvau, aš irgi taip noriu.
Antras - šlapias, atšiaurus ir vyriškas. Supranti, kad reikia ir kiaušinių didelių (ir kietų), ir kad vyrai nepėsti, ir kad... užskaitau, bet smagu, kad sėdžiu sausai namie grin emoticon.
Tai kuris geresnis? Priklauso, kokią žinią norisi perduot su video. Jei kad vyrai va tokius žaidimus žaidžia - su originaliu takeliu geresnis. Jei ateikit pabandyt kaituot, va kaip romantiška - balsuočiau už su muzikiniu takeliu. Bet tai nereiškia, kad tas, kuris su originaliu takeliu, negali sudominti kaituot nebandžiusių žmonių.
O šiaip abu video geri - ir vienas, ir kitas patiko
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Buriuojam ir kaituojam ant "Serbeto" APKLAUSA

UNREAD_POST RaimisB 04 Vas 2016 22:38

7 variantas, kur nefilmuoja savo vaikų, savo veidų, šunų, kačių o būna filmuotas veiksmas
Rrrrr
Vartotojo avataras
RaimisB
 
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 26 Kov 2006 14:35
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 108

Re: Buriuojam ir kaituojam ant "Serbeto" APKLAUSA

UNREAD_POST marko16133 06 Vas 2016 10:50

tai va balsavau uz miksa. kodel? jei kalbant apie ad video su garsu tai ten kaip ir nera to garso, labai nekokybiskas, jei gorpo istrauktum is deklo ir kalbetum, butu visai nieko. video su muzika- reikia parinkti muzika kuri sukeltu tokia pat emocija kokia nori perteigti video. jei ziuretum video su garsu ir be garso, tai net ir pati blogiausia parinkta muzika bus video geresnis.
sujungus kalbejima ir muzika video (pagal mane) iseitu geriausias. ta prasme pradzioje gal kiek pasneki paskui uzdedi geriausius vaizdus gal ir failus su muzika. nebutinai gali kalbeti gali uzdet orginalu garsa paskui vel pereiti prie muzikos ir taip zaisti, tik ne per daug nes paskui pasidaro per pigus video. pvz.: fone ispakuotas kaitas pakalbi apie veja uzdedi video su suoliukais ir panasiai su uzvedancia muzika, viduryje filmuko uzdedi feila galbut su orginaliu video, toliau vel video su muzika (muzika gali but ir kitokia priklauso nuo video) na ir gale tarkim nuleides kaita surinki uuuuuuu, na cia jau tavo meistriskumui pasireiksti.
kai kada gera filmuka sugadina muzika arba kalbejimas, tai kas redaguoja video ir pastoviai sugadina ji tai geriau kad video butu kuo paprastesnis.
cia buvo mano tokia siandienos nuomone.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16


Grįžti į Kitesurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


cron
Prisijungimas nariams