EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ice ski speed snowkiting Rekyva 10 12 2014

Reportažai iš kaitavimo ar kito veiksmo su kaitais vietų.
Postinimo taisyklė: antraštėje parašome datą ir vietą
Posts here all photos/ movies from kitesurfing spots or other places

Ice ski speed snowkiting Rekyva 10 12 2014

UNREAD_POST ad 11 Gru 2014 11:25

Vakar:
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Ice ski speed snowkiting Rekyva 10 12 2014

UNREAD_POST misavi 11 Gru 2014 15:43

Nu, mane įtikinot - Šiauliuose vyrų kiaušai tai tikrai akmeniniai :twisted:!

Kur Ernestas susišipavo riedlentės padangas? Tokį prikolą pirmą kartą matau :)! Malačius =D>!

Slides turbūt galandi, Artūrai, prieš kiekvieną važiavimą? Taigi, žūtum ant pliko ledo su padilusiais kantais?
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Ice ski speed snowkiting Rekyva 10 12 2014

UNREAD_POST Plikis 11 Gru 2014 17:01

Filmuke atrodo varant, kad priekyje vanduo tyvuliuoja. Nu nafig, po ano karto ,kai Kauno marių properšoj galvojau, koks čia bus gylis, man šiurpuliai vaikšto per nugarą, žiūrint jūsų video.

O šiaip, ad, paimk 190cm klasikines slides, ne karverius, pagaląsk 87 laipsnių kampu, pamatysi koks milžiniškas skirtumas bus.
Plikis
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 12 Vas 2007 15:20
Miestas: Kaunas

Re: Ice ski speed snowkiting Rekyva 10 12 2014

UNREAD_POST ad 11 Gru 2014 18:48

misavi rašė:Nu, mane įtikinot - Šiauliuose vyrų kiaušai tai tikrai akmeniniai :twisted:!
Kur Ernestas susišipavo riedlentės padangas? Tokį prikolą pirmą kartą matau :)! Malačius =D>!
Slides turbūt galandi, Artūrai, prieš kiekvieną važiavimą? Taigi, žūtum ant pliko ledo su padilusiais kantais?

Be kiausiu dar ir galva reik turet tokiom salygom...Smagu, kad patiko :D .
Slidziu zinok isvis negalandu ir nesu galandes rimtos slides taip neatsimpa greit , naga pjauna be problemu...paciuzas tai jo, jei gerai padriftinus galima galast kiekviena karta,jei ledas nelygus, rimtesniu dar neisigijau ir ko gero neisigysiu...nebent visos tokios ziemos butu be sniego...
Ernestas pats rankytem susipavo ratus, vienas ratas sake apie 2val., tik kai gerai padriftino padanga sprogo, nes jos su kamerom...tam dalykui reik ieskot bekameriniu padangu, nes viena diena sugadino ir teko namo vaziuot...
siaip bandziau ta kalnu reidlente, ten irgi yra reikalu...taip iskart atsistoje stebuklu nepridarysi reik truputi pasivazinet...kita centruote, beveik stacias vazineji
Plikis rašė:Filmuke atrodo varant, kad priekyje vanduo tyvuliuoja. Nu nafig, po ano karto ,kai Kauno marių properšoj galvojau, koks čia bus gylis, man šiurpuliai vaikšto per nugarą, žiūrint jūsų video.
O šiaip, ad, paimk 190cm klasikines slides, ne karverius, pagaląsk 87 laipsnių kampu, pamatysi koks milžiniškas skirtumas bus.

uztenka ir 188cm jos beveik tiesios Radius 28m ! ir skirtos panasiem dalykam
o galast 87 laipsniu nenoriu gadint , nes jas ir kalnuose galima naudot, o sugalvojus parduot manau problema bus
cia nebent reiktu varzybose tokiom salygom dalyvaut tada sutinku, kad galima pergalast
reiks gal kokias pigesnes tokiu kampu pagalast, nors man siu pakanka uzsikantavimo ir driftui normaliai :wink:
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000


Grįžti į Kitesurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams