EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kaip nepučia...

Reportažai iš kaitavimo ar kito veiksmo su kaitais vietų.
Postinimo taisyklė: antraštėje parašome datą ir vietą
Posts here all photos/ movies from kitesurfing spots or other places

Re: Kaip nepučia...

UNREAD_POST Mindaugas666 29 Bal 2014 20:54

Tai visa normaliai su shvertiniu TT prasiplaukei? Pamirsau tau pasiulyt distancija suplaukt. Pavejini zenkla kogero matei, priesvejinis buvo ties Drevernos uosteliu. Kita karta galesi suplaukt vietoj mikrosuoliu :)
Easy is not an option
Vartotojo avataras
Mindaugas666
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 26 Lap 2007 21:05

Re: Kaip nepučia...

UNREAD_POST misavi 30 Bal 2014 06:27

Mindaugas666 rašė:Tai visa normaliai su shvertiniu TT prasiplaukei?

Taip, su švertiniu bėdų neturėjau. Vėliau dar pasiėmiau "duris" ir su jomis jau irgi laikiausi vėjyje. Greičiausiai tuo momentu kiek pastiprėjo. Nes, kai Vykintas su švertu plaukė, buvo ir jam pasilpę minutei kitai.

Mindaugas666 rašė:Pamirsau tau pasiulyt distancija suplaukt... Kita karta galesi suplaukt vietoj mikrosuoliu :)

Pasiplaukiot mėgstu :). Pernai kartą prie ŠV pjoviausi link Klaipėdos apie 10 km į vėją ilgais halsais (po 2-3 km nuo kranto). Viso prisukau 77 km :). Čia mano asmeninis "vieno išėjimo" rekordas :) (http://www.movescount.com/moves/move15981585).

Vakar taip pat turėjau minčių pasi-downwind-int iki SURFHOUSE spot'o ir po to parlipti atgal. Bet tiek užtikrintai nesijaučiau :). Su švertu turbūt būtų pavykę, bet Vykintas dar nebuvo bandęs FLYSURFER SPEED4 LOTUS. Norėjau duoti jam išbandyti aitvarą (norėjau apie aitvarą išgirsti ir jo nuomonę). Taip pat norėjau kuo greičiau ir į forumą ką parašyti. Todėl tas mano plaukimas gavosi daugiau simbolinis.

Čia vakarykščiai track-ai:
* mano - http://www.movescount.com/moves/move30604218 (atstumas - 9,99 km, maksimalus greitis - 36,4 km/h)
* Vykinto - http://www.movescount.com/moves/move30604216 (atstumas - 21,58 km, maksimalus greitis - 43,2 km/h)

Noriu dar atkreipti dėmesį į tai, kad reikia suminį rezultatą žiūrėt, nes dalinomės vienu aitvaru. Kartu plaukėme nuo 14:52 (žr. mano track-o laiką) iki 17:20 (žr. Vykinto track-o laiką + Vykinto plaukimo trukmė). Todėl, manau, kad vienam žmogui tai būtų buvusi visai visavertė "sesija" :).

Matuoklį įjungiau kai tik atvažiavome ir išjungiau, kai baigėme. Vakar per visą mūsų plaukimo laiką (nuo 14:40 iki 17:20), kaip jau ir minėjau, maksimalus vėjo greitis buvo 6,5 m/s, vidutinis - vos 4,5 m/s (vadinasi buvo ir vėjo pakritimų :!:). Tiesą pasakius mane stebina maksimalaus pasiekto plaukimo ir vėjo greičio santykis :shock:.

Aitvaras visą laiką kabėjo ore (išskyrus vieną atvejį, kai po backroll-transition-o per daug užskraidinau jį į vėjo lango kraštą ir suvėliau kupolą). Su įranga plaukt dar buvo galima maždaug kokią valandą. Po to vėjas pradėjo rimti - nuo žolės pradėjo kilti spiečiai musių.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Kaip nepučia...

UNREAD_POST atskalūnas 19 Spa 2014 22:54

Sveiki vėjo broliai. :D
Šiandien išbandziau Vilkaviškio ezera, puiku. Vėjo buvo neperdaugiausia, bet išgelbėjo Fly Surf Speed4/15m2.
Plaukiau ir mėgavausi puikiu oru ir šiltu vandeniu, vejo buvo tik 4/6 m/s.
Galima surinkti praktiškai visus vėjus, nes gan geras priėjimas iš visų pusių.Geras ezeras, aciu Suvalkijiai. =D> =D> =D>
atskalūnas
 
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 12 Rgp 2008 15:12
Burės numeris: 727

Ankstesnis

Grįžti į Kitesurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams