EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree !!!

Reportažai iš kaitavimo ar kito veiksmo su kaitais vietų.
Postinimo taisyklė: antraštėje parašome datą ir vietą
Posts here all photos/ movies from kitesurfing spots or other places

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST kasstiss 04 Vas 2014 19:14

misavi rašė:
ad rašė:TU BLET NE GEJAU DUSK STORULI IR NEPISK SMEGENU SU SAVO PIDERASISKAIS PASISAKYMAIS, O TAI AS TAVE SUTIKES ANT KRANTO ISKIRSIU, JEI NESUGBESIU SU RANKA TAI SU MONTIRUOTE.
JEI NORI STRELKE PADARYT LAUKIU SKAMBUCIO.

O, Artūrai! Visas grožis išlindo? "Iškirtinėju visus su kitokia nuomone"? Šito tikrai nereikėjo...

Stipru...
Dudenas / Saulius 1|1. Po Dudeno nakdauno Saulius sugeba islikti ant koju ir sukaupes paskutinias jegas spyria Dudenui zemiau juostos... :lol: Teisejai tyli....Po pirmo raundo rezultatas lygus.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST lloyd 04 Vas 2014 22:26

Visi ziniu turit, patirties irgi, tai geriau paimtumet pvz ir kaska panasaus suorganizuotumet cia pas mus sezono metu, sokinejanciu tai yra daug, ypac Svenceles aikstelej, taipogi asmeniskai sudalyvaut ir suzinot kiek pats vertas ir tavo iranga verta tarp lyginant su kitais sudalivavusiais konkurentais. Kaip dabar yra tai manau santykiu neisiaiskinsit.
lloyd
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 05 Kov 2010 22:20

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST ad 05 Vas 2014 11:41

as pasakysiu taip: cia kaip ir su automobiliais su kuom vaziuoji tas tau ir geriausias
as realiai galiu vaziuot su bet kuo, mane visi vez...

o kas liecia kitelopus su Naish Torch tai cia ne mano issakyta nuomonne, o Robby Naish (kaip ten bebutu tai pats izimiausias ir gerbiamiausias buriuotojas pasaulyje ir nera beprotis, tik jo darbo ir komandos deka visu metu susirasinejimu ir derybomis su Red Bull ivyko sios varzybos su galimybe nemokamai visiems stebeti online ir kitais priedais nemokamai visoms ziniasklaidos,neto portalu priemonems naudotis visa vykstancia informacija,ko nebuvo anksciau) ir kitu profu , as tik pasikartojau....kai kalbejo visi geriausi pasaulio raideriai tarpusavyje: Aron Hadlow,Jesse Richman, Nick Jacobsen, Sam Light, Youri Zon , Ruben Lenten (yra tas pokalbis youtubeiai , jei surasiu idesiu ang., pamnesiu, kad jie visi varo su kitais brendaois ) ir dar keletas, kad kai kalba ateina apie kiteloop'us nei vienas pasaulio kaitas net nestovi arti ir visi linkciojo galvas ir sake "yes true" ir nei vienas nebande uzgincyt, kad Naish Torch teisingom salygom kyla 5m auksciau nei bet kuris kitas C kaitas profo rankose..
As nebandau vien ginti savo naudojama brenda, tiesiog tose varzybose NAISH TORCH VALDE =D> , kitose galesit parasyt, kad kas kas kitas valde...

O kodel Naish komandos nariai nedalyvauja visuose megalop'u varzybose cia kitas klausimas...yra visokiu niansu, visada yra galimybe susizeist...ir zmones planuoja metam varzybas, yra ir strategija ir taktika...ka pasako komandos bosas ta ir daro...
cia kaip per Dakaro rali komandos vadai pasake Mini nevaziuoti visu greiciu ir cempiona padare ta ka reikejo, o laimejo ne tas ka galejo...
Kas liecia del komentatoriu, tai cia subjektyvus dalykas, kas ka nori tas ir komentuoja, tik kad butu ziurovam smagu klausyt...
AS NEKENCIU CHAMU AS VISADA UZ KONSTRUKTYVU POKALBI IR STENGIUOSI ISKLAUSYTI PASNEKOVA, BET JEI PASNEKOVAS MANE AR MANO APLINKA IZEIDINES AS TO NEPAKESIU IR NEREKOMENDUOJU TAI DARYTI,NES NEBUS NORMALAUS POKALBIO...GALIM LAZDAVOTIS I VALIAS,KAD TIK VISIEM LINKSMA BUTU, BET TUREKIM RIBAS IR MUM PATIEM BUS SMAGIAU IR PASALINIAM SKAITYTOJAM IR PASKUI NEBUS GEDA ANT KRANTO PAZIURETI VIENAS KITAM I AKIS

TEGU VALDO VEJAS
VISIEMS SEKMES
p.s.
reik padaryt megalop'a su kaitu prie 25m/s ant ledo su paciuzom ir visi geriausi pasaulio raideriai bus padeti i vieta
ir nesvarbu su kokiu kaitu... karuna nusims nusilenkimui ir geriausias :lol:
aisku cia bajeris, bet gal kaskada kaskas ka nors panasaus padarys,
nes pasauly beprociu dafiga
as si karta pasuoju, nes vakar koja issiukau su paprastu hp ant ledo #-o
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST OrasII 05 Vas 2014 12:22

Varzybas laimejo Kevin'as su Naish. esme kaip tu valdai o ne kas parasyta ant tavo kaito. O siap Hadlow triukas visus dalyvius pranoksta (tokiam auksti susuko) =D>
Vartotojo avataras
OrasII
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 13:59

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST misavi 05 Vas 2014 12:25

ad rašė:kas liecia kitelopus su Naish Torch tai cia ne mano issakyta nuomonne, o Robby Naish ir kitu profu

Šiaip, Artūrai, turbūt pats suprantate, kad pasakoti, ką kažkas kažkur pasakojo, truputėlį taip... Aš irgi įdomią istoriją su FLYSURFER-iu ir viena žvaigžde užgirdėjau, bet pats suprantu, kol įrodymų neturiu, tai kam barstyt druską ant šiknos... O dėl Robby Naish, tai... Ar jis, pavyzdžiui, sako, kad kuris nors Naish modelis yra prastesnis, pavyzdžiui, už FLYSURFER-į :)?

ad rašė:kalbejo visi geriausi pasaulio raideriai tarpusavyje: Aron Hadlow,Jesse Richman, Nick Jacobsen, Sam Light, Youri Zon , Ruben Lenten (yra tas pokalbis youtubeiai

Nu ir va gerai būtų šitą video įdėt. Manau, kad visiems būtų įdomu pasižiūrėt. Ir aš visiškai neironizuoju.

ad rašė:As nebandau vien ginti savo naudojama brenda, tiesiog tose varzybose NAISH TORCH VALDE =D>

O dar kas nors plaukė su NAISH TORCH? Atsiprašau, nežiūrėjau tiesioginės transiliacijos :oops:. Kaip tiems kitiems rider-iams su NAISH-ais sekėsi?

ad rašė:O kodel Naish komandos nariai nedalyvauja visuose megalop'u varzybose cia kitas klausimas...yra visokiu niansu, visada yra galimybe susizeist...ir zmones planuoja metam varzybas, yra ir strategija ir taktika...

Sutinku. Youri Zoon'as, pavyzdžiui, facebook-e parašė, kad RBKotA nedalyvaus - ilsina petį PKRA varžyboms.

ad rašė:AS NEKENCIU CHAMU AS VISADA UZ KONSTRUKTYVU POKALBI IR STENGIUOSI ISKLAUSYTI PASNEKOVA, BET JEI PASNEKOVAS MANE AR MANO APLINKA IZEIDINES AS TO NEPAKESIU IR NEREKOMENDUOJU TAI DARYTI,NES NEBUS NORMALAUS POKALBIO...

Čia kaip per Austin'ą Powers'ą, jo tėvas sako: "Pasaulyje yra tik du dalykai, kurių nekenčiu. Žmonių netolerantiškų kitoms tautybėms ir olandų" :). Perfrazuojant apie Jus būtų galima pasakyti: "aš už konstruktyvų pokalbį, bet turinčius kitokią nuomonę - išjungiu su montiruote"...

Visgi, SauliausG turėtumėte atsiprašyti.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST ad 05 Vas 2014 13:07

misavi rašė:
ad rašė:kas liecia kitelopus su Naish Torch tai cia ne mano issakyta nuomonne, o Robby Naish ir kitu profu

Šiaip, Artūrai, turbūt pats suprantate, kad pasakoti, ką kažkas kažkur pasakojo, truputėlį taip... Aš irgi įdomią istoriją su FLYSURFER-iu ir viena žvaigžde užgirdėjau, bet pats suprantu, kol įrodymų neturiu, tai kam barstyt druską ant šiknos... O dėl Robby Naish, tai... Ar jis, pavyzdžiui, sako, kad kuris nors Naish modelis yra prastesnis, pavyzdžiui, už FLYSURFER-į :)?

ad rašė:kalbejo visi geriausi pasaulio raideriai tarpusavyje: Aron Hadlow,Jesse Richman, Nick Jacobsen, Sam Light, Youri Zon , Ruben Lenten (yra tas pokalbis youtubeiai

Nu ir va gerai būtų šitą video įdėt. Manau, kad visiems būtų įdomu pasižiūrėt. Ir aš visiškai neironizuoju.

ad rašė:As nebandau vien ginti savo naudojama brenda, tiesiog tose varzybose NAISH TORCH VALDE =D>

O dar kas nors plaukė su NAISH TORCH? Atsiprašau, nežiūrėjau tiesioginės transiliacijos :oops:. Kaip tiems kitiems rider-iams su NAISH-ais sekėsi?

ad rašė:O kodel Naish komandos nariai nedalyvauja visuose megalop'u varzybose cia kitas klausimas...yra visokiu niansu, visada yra galimybe susizeist...ir zmones planuoja metam varzybas, yra ir strategija ir taktika...

Sutinku. Youri Zoon'as, pavyzdžiui, facebook-e parašė, kad RBKotA nedalyvaus - ilsina petį PKRA varžyboms.

ad rašė:AS NEKENCIU CHAMU AS VISADA UZ KONSTRUKTYVU POKALBI IR STENGIUOSI ISKLAUSYTI PASNEKOVA, BET JEI PASNEKOVAS MANE AR MANO APLINKA IZEIDINES AS TO NEPAKESIU IR NEREKOMENDUOJU TAI DARYTI,NES NEBUS NORMALAUS POKALBIO...

Čia kaip per Austin'ą Powers'ą, jo tėvas sako: "Pasaulyje yra tik du dalykai, kurių nekenčiu. Žmonių netolerantiškų kitoms tautybėms ir olandų" :). Perfrazuojant apie Jus būtų galima pasakyti: "aš už konstruktyvų pokalbį, bet turinčius kitokią nuomonę - išjungiu su montiruote"...

Visgi, SauliausG turėtumėte atsiprašyti.

pasitaisiau- vietoj montiruote prasiau "su bokalu"
nors mums gal geriau kartu negert,arba jam arba man bus pavojinga, nes neaisku kur pakryps pokalbis,
bet jei tik gersim ir nekalbesim tata sutarsim tikrai :wink:
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST SauliusG 05 Vas 2014 14:56

Šioks toks progresas - montiruorėm nebemosikuoji :) Bet konstruktyvumo visvien nerandu:

1) Kaip galima remtis gamintojo nuomone apie savo produktą? Visi gamintojai sako, kad jų produktas yra pats geriausias. Jeigu nori susidaryt objektyvią nuomonę apie produktą, tai gamintojo nuomonė tikriausiai yra paskutinėje vietoje.
2) Aišku, Robby Naish yra žinomas, bet jeigu pasidomėtum kitais brandais ir kiteboarding'o istorija, tai už daugumos kitų brandų sėdi ne ką mažesnės legendos nei Robby. Tiesa, tos kitos legendos taip gerai neišmano branding'o ir marketing'o kaip Robby. Bet tai visiškai nereiškia, kad jo nuomonė apie savo produktą yra neginčijama ir teisinga. Paklausk bet kurio kito legendinio raiderio, kuris turi savo brandą, ir jis tau pasakys, kad jo C kaitas yra geresnis už Naish Torch ne tik kiteloop'uose, bet ir visais kitais atžvilgiais :)
3) Tas video apie kurį kalbi skamba kaip utopija. Davai surask, nes niekas netiki. Man nesuvokiama yra, kad skirtingų brand'ų remiami profesionalūs sportininkai į kamerą kalbėtų kaip kažkokio tai brand'o įranga yra pati geriausia. Gal čia kalbi apie kokį NaishTV epizodą?
4) Gal Robby tiesiog neleido dalyvauti Megaloop Challange, gal galvojo, kad per daug rizikos traumoms, o gal galvojo, kad pasikraus malkų, kai bigair'ų negalės daryt, o tik megaloop'us teks sukt, galėtum užklaust Robby šito nepatogaus klausimo. Naish'as turi nemažai raiderių, galėjo bent vieną išleisti į trasą, būtų pasireklamavę kaip gerai loop'ina. Mano akimis pliuso tikrai neužsidėjo, ypač kai rėkia, kad jų kaitas geriausiai loopina.
5) Praeitų metų King of the Air nugalėtojas Jessie plaukiantis su Naish šiais metais iš viso nieko neparodė. Suprasčiau, kad dar bent iki finalo būtų prasimušęs, tada būtų galima patikėti, kad kaitas kažką lemia. Bet akivaizdžiai matom, kad šitų varžybų nugalėtą lemia ne kiek įranga ar raideris, o daugiausia sėkmė. Nes antraip galima puikiai teigti, kad Naish Torch yra niekam tikęs, nes Jessie nieko neparodė.

Gal geriau tikrai palaukiam kol suskystės vanduo ir išsiaiškinsim kieno kaitas valdo :mrgreen:
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST ad 05 Vas 2014 16:21

SauliusG rašė:Šioks toks progresas - montiruorėm nebemosikuoji :) Bet konstruktyvumo visvien nerandu:

1) Kaip galima remtis gamintojo nuomone apie savo produktą? Visi gamintojai sako, kad jų produktas yra pats geriausias. Jeigu nori susidaryt objektyvią nuomonę apie produktą, tai gamintojo nuomonė tikriausiai yra paskutinėje vietoje.
2) Aišku, Robby Naish yra žinomas, bet jeigu pasidomėtum kitais brandais ir kiteboarding'o istorija, tai už daugumos kitų brandų sėdi ne ką mažesnės legendos nei Robby. Tiesa, tos kitos legendos taip gerai neišmano branding'o ir marketing'o kaip Robby. Bet tai visiškai nereiškia, kad jo nuomonė apie savo produktą yra neginčijama ir teisinga. Paklausk bet kurio kito legendinio raiderio, kuris turi savo brandą, ir jis tau pasakys, kad jo C kaitas yra geresnis už Naish Torch ne tik kiteloop'uose, bet ir visais kitais atžvilgiais :)
3) Tas video apie kurį kalbi skamba kaip utopija. Davai surask, nes niekas netiki. Man nesuvokiama yra, kad skirtingų brand'ų remiami profesionalūs sportininkai į kamerą kalbėtų kaip kažkokio tai brand'o įranga yra pati geriausia. Gal čia kalbi apie kokį NaishTV epizodą?
4) Gal Robby tiesiog neleido dalyvauti Megaloop Challange, gal galvojo, kad per daug rizikos traumoms, o gal galvojo, kad pasikraus malkų, kai bigair'ų negalės daryt, o tik megaloop'us teks sukt, galėtum užklaust Robby šito nepatogaus klausimo. Naish'as turi nemažai raiderių, galėjo bent vieną išleisti į trasą, būtų pasireklamavę kaip gerai loop'ina. Mano akimis pliuso tikrai neužsidėjo, ypač kai rėkia, kad jų kaitas geriausiai loopina.
5) Praeitų metų King of the Air nugalėtojas Jessie plaukiantis su Naish šiais metais iš viso nieko neparodė. Suprasčiau, kad dar bent iki finalo būtų prasimušęs, tada būtų galima patikėti, kad kaitas kažką lemia. Bet akivaizdžiai matom, kad šitų varžybų nugalėtą lemia ne kiek įranga ar raideris, o daugiausia sėkmė. Nes antraip galima puikiai teigti, kad Naish Torch yra niekam tikęs, nes Jessie nieko neparodė.

Gal geriau tikrai palaukiam kol suskystės vanduo ir išsiaiškinsim kieno kaitas valdo :mrgreen:


atsakymas:
1.kiek zinau ir suprantu tai ne vien gamintojo nuomone, jei naish padaro kokia sudina irangos klaida, tai as tiesiai sviesiai taip ir pasakau, jis man atlyginimo nemoka, kad ji ginciau....as isvis nelabai gilinuos i gamintojo nuomone, nei vienam daikte/nebutinai kaitai... as tik tikiu tuo ka pats isbandau...
2.didesnes legendos nera nei Robby Naish buriavime ir visos kitos legendos yra niekas palygnus su juo ir tai yra buriavimo ekspertu kritiku ir istoriku pasakymas, o ne mano
tikiu ir zinau, kad kiekvienas brandas girs savo produkcija tai elementaru...
3.tai buvo ne is naishtv epizodo, o is ilgo pradzioje visai neidomaus reportazo berods ~45 min., ir profesionalus sportininkai remiami kitu brandu nekalbejo, o patvirtino konkretu fakta del kiteloopu ///gal todel ir lengvai neberandu sio epizodo, gal jis buvo istrintas negaliu pasakyt...ne karta esu pastebejes , kad kai kurie pasisakymai ar pastringavimai gali buti istrinti,kartais labai nori paziuret antra karta ir neberandi vienas dalykas kalbeti profesionaliuose uzkulisiuose savame rate-kurie visada yra ir antras dalykas pareiksti oficiale nuomone video formatu konkreciu klausimu....manau kas moka pinigus tas stebi savo sportininku pasisakymus ir kontroliuja ne be reikalo.../// as taip pat lengvai kartais istrinu kas man nebepatinka ar graziai papraso //.... kuri reiktu is ytb surast iskirp ir isverst, bet nezadu del taves cia sedet ir gaist laikat, nes kaip suprantu nieko tai tau nepakeis...uztenka tai kad as tai zinau ir man to pakanka
4.del ko nedalyvavo MC kas nors is Naish as per daug nesigilinu ir nezadu uzdavineti durnu el.laisko forma klausimu...galetum pats parasyti ir paklausti, manau atsakytu jei suformuluotum tesinga klausima angliskai...tavo akimis niekas nesivadovauja ir kas tau atrodo tai tik tau atrodo ir niekam neidomu...pasauliniu lygiu Naish'ui reklamos nereikia ir jei gerai pastebejai jis retai reklamuojasi uz pinigus...nei vieno zmogaus pasaulyje nera padariusio daugiau sporto inovaciju, nei Robby Naish ir gavusio daugiau apdovanojimu pasauliniu lygiu uz buriavimo saugumo ir prieinamumo masems pletra ir dar ten visokiu t.t.pr ir panasiai nors man nuo to nei silciau nei salciau.
5.Jesse praitu metu nugaletojas uzeme 5vieta ir pasidalino ja su Aaron Hadlow, kiek zinau gavo kojos trauma/ar pirstas luzo ar dar kaskas nelabai supratau tik jam KL sesuo palinkejo greiciau pasveikti ir maciau fb profilyje Candace Liu guli ant naish maisu Jesse gipse iki kelio...R.Lenten'as irgi kelio raiscio mikro plisima lygtai gavo...zodziu yra ten reikalu ir su old ir su new schol triukais ir kai blogai nusileidi ir gauni trauma jokio skirtumo kokia ten mokykla...o trauma reiskia dirbt nebegali, o jie visi saugo savo darba, nes is to duona valgo...visas dalyviu 10-as ar 24-kas vertas pagarbos vien uz dalyvavima neisskiriant laimetos vietos.
6.kieno kaitas valdo tas ir valdo :lol: , o mano man valdo ir artimoj ateity valdys, kai pajusiu, kad nevaldo ar atsiras spragos, kurios man nepatiks pradesiu ieskot kitu variantu, o kol kas pasilieku prie savo pasirinkimo.

tiek ziniu
lauksim tavo klipu kaip tavo kaitas tave valdo :wink:

Final Results:
1. Kevin Langeree (NED), 2. Ruben Lenten (NED), 3. Steven Akkersdijk (NED), 4. Andries Fourie (RSA), 5. Aaron Hadlow (GBR), 5. Jesse Richman (USA), 7. Tom Herbert (FRA), 7. Billy Parker (GBR)

1:48 min kitelopas su Naish Torch
Prikabinti failai
KL_kiteloop_redbullking.jpg
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST kasstiss 05 Vas 2014 20:16

nei vieno zmogaus pasaulyje nera padariusio daugiau sporto inovaciju, nei Robby Naish ir gavusio daugiau apdovanojimu pasauliniu lygiu uz buriavimo saugumo ir prieinamumo masems pletra ir dar ten visokiu t.t.pr ir panasiai nors man nuo to nei silciau nei salciau.

Tikejausi kad parasysi kad jis tau seip... kaip vyras patinka. 8)
O man asmeniskai labai krito i aki susi mai....bet visi mes skirtingi...visiems skirtingai. :lol:
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST SauliusG 05 Vas 2014 21:18

ad rašė:1:48 min kitelopas su Naish Torch


Supainiojai video, kitelopas su Naish Torch šitame video užfiksuotas 1:55 http://www.redbull.com/za/en/stories/1331631859017/video-red-bull-king-of-the-air-2014-highlights

ad rašė:didesnes legendos nera nei Robby Naish buriavime ir visos kitos legendos yra niekas palygnus su juo ir tai yra buriavimo ekspertu kritiku ir istoriku pasakymas, o ne mano


Kad nebenusišnekėtum dar daugiau pažiūrėk dokumentiką:



Jeigu po valandos neprašviesės, tai vaistų nėra.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST ad 06 Vas 2014 01:15

SauliusG rašė:
ad rašė:1:48 min kitelopas su Naish Torch

Supainiojai video, kitelopas su Naish Torch šitame video užfiksuotas 1:55 http://www.redbull.com/za/en/stories/1331631859017/video-red-bull-king-of-the-air-2014-highlights
ad komentaras: batonu visi prisirenka, toks cia sportas
ad rašė:didesnes legendos nera nei Robby Naish buriavime ir visos kitos legendos yra niekas palygnus su juo ir tai yra buriavimo ekspertu kritiku ir istoriku pasakymas, o ne mano


matau tau sunku suprast ir nenori, nes tu nesi tikras buriuotojas ir juo niekada nebuvai, nedek i viena puoda vien kaitavima paziurek placiau...tik nepradek da kalbet apie tai kas isrado kaitus ir t.t....as taves nebegysiu pasilik su savo nuomone

Naish pakele buriavima pasauliniu lygiu., o tu cia kaskoki suda mali ir man kaska zadi irodyt, visas kitas legendas pasaulis seniai uzmirso, o Robby Naish kaip buvo taip ir yra ir tai gyva legenda, o ne kaskokia butaforine ar mirus.Brandesni metai tik jam dar prideda svarumo visose organizacijose susijusiose su buriavimu ir sportu ant vandens, o jo nuomones klausiama ir skaitomasi, ko neturi visi kiti taip pat daug nuveike buriavimo srityje...pavargau as cia tau atsakinet
ir nezadu rinkt faktus ir tau kaska irodinet pats cekink, bet puikiai zinau, kad ka besuzinotum viska vistiek sumasytum su s..

man pakankamai metu ir as ir visa LT buriuotoju karta uzaugo su juo ziuredami i zurnalus ir video
tau sunku suprast, o gal ir nereik
ka tu ten beparasytum as baigiu sia tema.
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST SauliusG 07 Vas 2014 10:59

ad rašė:ir nezadu rinkt faktus ir tau kaska irodinet pats cekink


Taip iš karto ir reikėjo sakyt, kad ne surinkti faktai tau svarbūs, o kaip tu pats galvoji. Niekas nebūtų čia laiko gaišęs su tavim.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST avantmov 11 Vas 2014 23:28

nu ir ko isjunget pagrindini ir vieninteli forumo rasytoja? :)
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST Kancler 12 Vas 2014 11:09

avantmov rašė:nu ir ko isjunget pagrindini ir vieninteli forumo rasytoja? :)

o as jau galvojau neisijungsi i poklabi :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Red Bull King Of The Air 2014 karūnuotas Kevin Langeree

UNREAD_POST ad 26 Vas 2014 20:25

Xensr technologijos :
"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

Ankstesnis

Grįžti į Kitesurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


cron
Prisijungimas nariams