EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Sena istorinė nuotrauka

Reportažai iš buriavimo ar kito veiksmo vietų.
Posts here all photos/ movies from surfing spots

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 28 Gru 2009 15:14

Sveikas Algimantai, labai įdomu kad turi tokių senienų =D> dėk daugiau [-o< RimasB. P.S.Tikiuosi save atpažinai pirmose nuotraukose :lol:
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST sabalas 06 Bal 2010 04:40

Sveiki "vejo broliai" Algi milionas metu pries musu era, ar koks ten filmas buvo ? As visiems parasiau ir tau ir Rimui ir Arvydui Moliusiui, bet mano laiskas pradingo.Dabar po ilgo laiko vel rasau.Vasara busiu Lietuvoje, galetume susitikti alaus po stikla isgerti. Praeita vasara AtA musu trenerio laidotuves buvo mano isskridimo diena, o suzinojau velai vakare laikrasti skaitydamas.Buriuotoju seimyna labai sauni, beveik visu vaikai buriuoja !? Fantastika !!!!As istriges pas indenus ir man jau seniai laikas pas jus i pleza.Prisipazinsiu kad renkuosi tik i kuri.Galetumete pasidalinti patirtimi kuriose salyse buriuojate. Galetumete ir mane pakviesti as atlekciau.Gero Vejo. Gintautas Sabaliauskas
sabalas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 05 Gru 2009 22:31

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST sabalas 06 Bal 2010 04:41

"Tau" tai omenyje turejau Algi Gimzauska.Parasyk koki emaila susikontaktuosime.Iki
sabalas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 05 Gru 2009 22:31

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Reiseris 06 Bal 2010 09:57

Gintai tau nereik sukt galvos kur gryzti.Parlek i savo gimtaji pusesali Kaunuskeje,zinoma pastatu jau nelike,bet silta kompanija visada rasi jei yra Vejas.Pagrindiniai mohikanai,vasara kartais isvyksta i pajuri kur nors lenkijoi,latvijoi,estijoi ar net Monciskes lietuvoje.Turim nauja spota Kursiu Mariose,tai Ventaine !
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST sabalas 10 Bal 2010 22:03

Sveikas, Arvydai ! As tau parasiau ilgesni laiska , bet jis pradingo.Atsimenu, kad jame tave pavadinau "Kreiseriu Aurora" nes tavo nikas Reiseris o vardas Arvydas...Paskui prisiminiau tavo broli Kesta. Matai as net ir ji atsimenu. Mudu su Algiu Gimzausku ji "cituodavome" nes mums paklausus jo vardo jis su tarme atsake -"pavyzdziui Kiestasss..." Arvydai didziuojuosi tavim ir tavo meile burlentei ! Su tuo galvos raisciu tu man primeni vokalista is Guns and Roses.
Dabar apie pusiasali.As atlekiau tiesiai i ji ir tiesiai i garazus. Kazkoks nemandagus jaunuolis vos ne ant "stojkes", o as supranti beveik suskystejes viska drebanciais pirstai glostau. Nuejau i teniso korta, panasi istorija. Tokie atsilose varo tenisa ir man sako , kad ..."ne tau Martynai melynas dangus..." net nezinodami , kad didesne to korto dali as pats irenginejau. Taip kad gerai as savame pusiasalyje nepasijauciau...Burlentininku buvo nemazai, bet nei vieno nepazinau. Praejo jau tie laikai kai viduryje mariu is numerio , ar is stovesenos pazindavai. Na ir "islipau as is traukinio"as gal 1993 viska Vilkui perdaves.97-tais vejas mane nupute i Kanada kur as ir ...?. "prisalau prie tvoros" gal savotiskai reikejo "sumoketi" uz visa ta kaifa prakleista kurortuose , plezuose ir ant burlentes

Sveikas, Arvydai ! As tau anksciau parasiau ilgesni laiska , bet jis pradingo.Atsimenu, kad jame tave pavadinau "Kreiseriu Aurora" nes tavo nikas Reiseris o vardas Arvydas...Bet svarbiausia, kad mes atstovaujame jau istoriniun tapusi laikmeti.Tik tu ji atstovauji garbingai reitingu virsuje, o as indenus atsispaudimu mokindamas.Paskui prisiminiau tavo broli Kesta. Matai as net ir ji atsimenu. Mudu su Algiu Gimzausku ji "cituodavome" nes mums paklausus jo vardo jis su tarme atsake -"pavyzdziui Kiestasss..." Arvydai didziuojuosi tavim ir tavo meile burlentei ! Su tuo galvos raisciu tu man primeni vokalista is Guns and Roses.
Dabar apie pusiasali.As atlekiau tiesiai i ji ir tiesiai i garazus. Kazkoks nemandagus jaunuolis vos ne ant "stojkes", o as supranti beveik suskystejes viska drebanciais pirstai glostau. Nuejau i teniso korta, panasi istorija. Tokie atsilose varo tenisa ir man sako , kad ..."ne tau Martynai melynas dangus..." net nezinodami , kad didesne to korto dali as pats irenginejau.Keiciasi laikai , keiciasi ir veidai Taip kad gerai as savame pusiasalyje nepasijauciau...Burlentininku buvo nemazai, bet nei vieno nepazinau. Praejo jau tie laikai kai viduryje mariu is numerio , ar is stovesenos pazindavai. Na ir "islipau as is traukinio"as gal 1993 viska Vilkui perdaves.97-tais vejas mane nupute i Kanada kur as ir ...?. "prisalau prie tvoros" gal savotiskai reikejo "sumoketi" uz visa ta kaifa prakleista kurortuose , plezuose ir ant .burlentes.Rimtai ruosiuosi begti is siaures nes savo jau "atkalejau"Kita vasara vel busiu Lietuvoje, butu labai smagu susitikti. Tiek ziniu is Indenijos, su geriausiais linkejimais Vejo Brolis
sabalas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 05 Gru 2009 22:31

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST sabalas 10 Bal 2010 22:03

Sveikas, Arvydai ! As tau parasiau ilgesni laiska , bet jis pradingo.Atsimenu, kad jame tave pavadinau "Kreiseriu Aurora" nes tavo nikas Reiseris o vardas Arvydas...Paskui prisiminiau tavo broli Kesta. Matai as net ir ji atsimenu. Mudu su Algiu Gimzausku ji "cituodavome" nes mums paklausus jo vardo jis su tarme atsake -"pavyzdziui Kiestasss..." Arvydai didziuojuosi tavim ir tavo meile burlentei ! Su tuo galvos raisciu tu man primeni vokalista is Guns and Roses.
Dabar apie pusiasali.As atlekiau tiesiai i ji ir tiesiai i garazus. Kazkoks nemandagus jaunuolis vos ne ant "stojkes", o as supranti beveik suskystejes viska drebanciais pirstai glostau. Nuejau i teniso korta, panasi istorija. Tokie atsilose varo tenisa ir man sako , kad ..."ne tau Martynai melynas dangus..." net nezinodami , kad didesne to korto dali as pats irenginejau. Taip kad gerai as savame pusiasalyje nepasijauciau...Burlentininku buvo nemazai, bet nei vieno nepazinau. Praejo jau tie laikai kai viduryje mariu is numerio , ar is stovesenos pazindavai. Na ir "islipau as is traukinio"as gal 1993 viska Vilkui perdaves.97-tais vejas mane nupute i Kanada kur as ir ...?. "prisalau prie tvoros" gal savotiskai reikejo "sumoketi" uz visa ta kaifa prakleista kurortuose , plezuose ir ant burlentes

Sveikas, Arvydai ! As tau anksciau parasiau ilgesni laiska , bet jis pradingo.Atsimenu, kad jame tave pavadinau "Kreiseriu Aurora" nes tavo nikas Reiseris o vardas Arvydas...Bet svarbiausia, kad mes atstovaujame jau istoriniun tapusi laikmeti.Tik tu ji atstovauji garbingai reitingu virsuje, o as indenus atsispaudimu mokindamas.Paskui prisiminiau tavo broli Kesta. Matai as net ir ji atsimenu. Mudu su Algiu Gimzausku ji "cituodavome" nes mums paklausus jo vardo jis su tarme atsake -"pavyzdziui Kiestasss..." Arvydai didziuojuosi tavim ir tavo meile burlentei ! Su tuo galvos raisciu tu man primeni vokalista is Guns and Roses.
Dabar apie pusiasali.As atlekiau tiesiai i ji ir tiesiai i garazus. Kazkoks nemandagus jaunuolis vos ne ant "stojkes", o as supranti beveik suskystejes viska drebanciais pirstai glostau. Nuejau i teniso korta, panasi istorija. Tokie atsilose varo tenisa ir man sako , kad ..."ne tau Martynai melynas dangus..." net nezinodami , kad didesne to korto dali as pats irenginejau.Keiciasi laikai , keiciasi ir veidai Taip kad gerai as savame pusiasalyje nepasijauciau...Burlentininku buvo nemazai, bet nei vieno nepazinau. Praejo jau tie laikai kai viduryje mariu is numerio , ar is stovesenos pazindavai. Na ir "islipau as is traukinio"as gal 1993 viska Vilkui perdaves.97-tais vejas mane nupute i Kanada kur as ir ...?. "prisalau prie tvoros" gal savotiskai reikejo "sumoketi" uz visa ta kaifa prakleista kurortuose , plezuose ir ant .burlentes.Rimtai ruosiuosi begti is siaures nes savo jau "atkalejau"Kita vasara vel busiu Lietuvoje, butu labai smagu susitikti. Tiek ziniu is Indenijos, su geriausiais linkejimais Vejo Brolis
sabalas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 05 Gru 2009 22:31

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST sabalas 10 Bal 2010 22:09

Arvydai skaityti antra dali , nuo ..."Sveikas Arvydai"Man sitas psl. kazko streikuoja, gal indenams mano nuomone nepatinka ?
sabalas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 05 Gru 2009 22:31

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Reiseris 11 Bal 2010 10:12

Viska perskaiciau po kelis kartus.Manu kad ir indenai turejo balu ir vare su burlente,ar banglente.Pvz.: vienas toks susalelis kapitalistas Sam Ireland
Sail No: CAN-1 vis atvaziuodavo i europa su FW ir parodydavo,kaip reik plaukti.Todel tu turedmas tokia didziule buriavimo issilavinima ir patirti,budamas kapitalistu galetum jamt lenta uz ragu ir parodyt,kaip seniau plaukdavai. Zinoma siuolaikes burlentes kiek kitokios nei senu laiku reisbordai,bet per pora metu ant vandens galima jas perkasti.Kitas kelias gryzti i reisborda,kuris ir toliau populiarus latvijoje ir visame pasaulyje !
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST ąžuolas07 15 Bal 2010 21:53

Gero vėjo. Sveiki visi . Labas Gintai, labas Rimai. Nemėgstu aš to kompo, bet gyvenimas priverčia. Keli mėnesiai tapau kauniečiu. Gerai būtų vasarą visiems susitikti, juo labiau yra apie ką pasišnekėti. Čia Gintai bokalo alaus bus mažai. Cha, gal ne tą žodį panaudojau.
ąžuolas07
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 20 Gru 2009 08:52

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 21 Bal 2010 08:54

Na kada būsite Kaune duokit žinią ir susitiksime =D>
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Reiseris 25 Kov 2016 14:35

Va biski velesnio laikotarpio fotke atkasiau,gal kas atpazinsit veidus ?

12884544_925155507540339_330089577_n.jpg
Prikabinti failai
12596343_925188694203687_1613670106_n.jpg
12380132_925192020870021_1136072663_n.jpg
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 10 Sau 2020 13:50

AAAŪŪŪŪŪŪŪ :D Net nuo 2009 metų :shock: niekas žadėtų nuotraukų neįkėlė ir nesigavo padaryti burlentininkų istorijos :?
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Bobas32 16 Sau 2020 16:59

Aaaūūūūūū.....
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST ąžuolas07 07 Rgp 2020 16:14

IMG_20200807_153915.jpg
ąžuolas07
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 20 Gru 2009 08:52

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST ąžuolas07 07 Rgp 2020 16:28

Įdėjau nuotrauką. Slava Sevastopol regata. 1979 m. Maždaug. Kažkoks rusas fotografavo savo vaiką ir aš papuoliau į kadrą. Per trenerį perdavė šią nuotrauką. Įdomu tai kad nuotraukos kitoje pusėje adresas. Sinin P. A. Ulica Ulijanova 2 kvartira 75. O jei nusiūsčiau šia nuotrauką?
Prikabinti failai
IMG_20200807_162011.jpg
ąžuolas07
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 20 Gru 2009 08:52

Ankstesnis

Grįžti į Windsurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


cron
Prisijungimas nariams