EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Klausk drasiai

Riedučiai, riedlentės, riedžiai, paspirtukai ir pan.

Klausk drasiai

UNREAD_POST vidocaz 20 Kov 2007 23:13

Koks gero pasivažinėjimo dienos receptas? Ką valgo riedlentininkai? Kur verta keliauti? Kyla daug klausimų? Nesidrovėkite ir klauskite mūsų apie riedlentes ir dalykus, susijusius su šiuo sportu.
Su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus.
Vartotojo avataras
vidocaz
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 20 Vas 2007 04:47
Miestas: Radviliškis

UNREAD_POST Darius37 21 Kov 2007 00:55

:) ir koks gi receptas geros pasivazinejimo dienos? :headbang:
:director: Buriavimo mokykla 'BANGPŪTYS'
Buriavimo (burlente) treniruotės, varžybos, stovyklos vaikams! (10lt/mėn.)
+37068673957 Darius
Vartotojo avataras
Darius37
 
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 00:56
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 37

UNREAD_POST Marius445 21 Kov 2007 01:52

vejuota diena pasivazinedamas riedi iki KM, tada imi burlente ir buna gera diena!
LTU 445
Vartotojo avataras
Marius445
-
 
Pranešimai: 1298
Užsiregistravo: 07 Lie 2006 04:05
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST morewind 21 Kov 2007 14:08

Klausiam: kas kiečiau- riedlentininkas ar riedutininkas :?:
/)___/)___/)_(\_________(\_(\_(\__
morewind
-
 
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 09 Lap 2005 14:13
Miestas: Klaipėda, Juodkrantė, Kintai, Kunigiškės
Burės numeris: 0

UNREAD_POST baidas 21 Kov 2007 18:14

manau vienas is kruciausiu tai riedutininkas ant riedlentes (su rieduciais)
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST baidas 04 Bal 2007 22:25

kaip visi zinome krepsinis yra blogis todel nusprendziau jo nebezaisti (...iki rudens nes sezonas pasibaige :) )
tad reikia alternatyvos nes futbola kol kas galiu zaisti tik viena karta savaiteje... gal del to , kad nelabai moku zaisti tai niekur nekviecia.

sakau reikia pradeti riedlente arba rieduciais vazineti.
ant riedlentes teoriskai nestovejes niekad su rieduciais pries savaite pabandziau pirma karta. gavosi , kaip karve ant ledo bet vis sioks toks sportas.
tai dabar papasakokit man +/- vieno ir kito ... inventoriaus kainos ir t.t.
sportline rieduciai ~400-500 riedlentes ~200 lt
geri ar blogi pasakyti negaliu.
laukiu komentaru.
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Fish-Bone 04 Bal 2007 22:31

moki čiuožti su pačiūžomis - ant reidučių jausiesi kaip savas. moki snieglente gerai valdyti - geirai įsisavinsi riedučius. mano subjektyvi nuomonė. aš asmeniškai propoguoju riedučius :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST baidas 04 Bal 2007 22:37

Fish-Bone rašė:moki čiuožti su pačiūžomis - ant reidučių jausiesi kaip savas. moki snieglente gerai valdyti - geirai įsisavinsi riedučius. mano subjektyvi nuomonė. aš asmeniškai propoguoju riedučius :)


ant paciuzu stovejes viena karta gyvenime pries 7-8 metus slovakijoj
su snieglente ciuozineju, kad valdau labai gerai gal nepasakysiu, bet freeride jauciuosi pakankamai laisvai.
ant rieduciu atsistojus jauciausi geriau nei ant paciuzu pirma karta.
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Fish-Bone 04 Bal 2007 22:43

pabandyk dar porą kartų su riedučiais pariedėt ir ant riedlentės pasivažinėk.. kas iškart bus arčiau širdies tą ir jamk.. nepatiks - betkada galėsi pakeist :]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST dovis123 05 Bal 2007 01:29

morewind rašė:Klausiam: kas kiečiau- riedlentininkas ar riedutininkas :?:


shudbaciai - sudas :D
Vartotojo avataras
dovis123
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 26 Kov 2007 00:42
Miestas: Klaipeda - Vilnius

UNREAD_POST morewind 05 Bal 2007 12:04

o kaip šudbačiai vadina kitą pusę?

Dėl riedučių tai teko važiuoti su labai blogais šūdbačiais(pigiais) tai nieko nepavyko visiškai.
Paskui riduciu profai is http://www.ish-events.com atvyko koncertuoti ir atveže man gerus rieducius, taipo poros valandu galejau nuvaziuoti kur noriu ir sugrizti. Gaila kad išsivežė
/)___/)___/)_(\_________(\_(\_(\__
morewind
-
 
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 09 Lap 2005 14:13
Miestas: Klaipėda, Juodkrantė, Kintai, Kunigiškės
Burės numeris: 0

skeitas geriau

UNREAD_POST dovis123 05 Bal 2007 12:30

kazkada kai dar vazinejau skeitu, uzsidejau rolikus po kokiu 6 metu pertraukos, (nebuvau vaziaves nuo tada kai buvo 10 metu:)) tai kazkoki slaida, nezinau kaip vadinas isejo turbut is 3x pabandzius, kurio net nesu bandes pries tai. sokinet, nusokinet, persokt kaip du pirstus apmyzt. (duok rolikistui skeita, tegul bent ollie padaro vaziuojant). As manau kad zmones kurie renkasi in-line, o ne skateboard tai vien del to kad tai yra zymiai lengviau ismokstama ir galima greiciau progresuoti. :wink:
Vartotojo avataras
dovis123
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 26 Kov 2007 00:42
Miestas: Klaipeda - Vilnius

UNREAD_POST Girmantas 05 Bal 2007 12:31

as karta po paciuzu atsistojau ant rieduciu. sukibimas biski kitas. nusiplojau pirmam posukyje. padejau juos i lentyna ir daugiau nebeemiau.. as rinkciausi riedlente.. :)
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Vytautas 05 Bal 2007 15:48

Štai prisikaupė šiek tiek sielos ramybės neduodančių klausimų, todėl esu pasiruošęs į juos atsakyti.
Darius37 rašė::) ir koks gi receptas geros pasivazinejimo dienos? :headbang:

Dariau, man mama visada sakė, kad svarbiausia anksti nueiti miegoti ir sočiai pavalgyti. Spėk, ar jos kada nors klausiau? Ne. Tik dabar supratau, jog miegas – pagrindinis potencialas važinėjant! Pavalgyti galima bet kur ir bet kada, o miegoti gatvėje ant išvaškuotų bortų – šiaip sau... Žinoma, dar labai svarbu gera aplinka ir draugai.

morewind rašė:Klausiam: kas kiečiau- riedlentininkas ar riedutininkas :?:

Tavo klausimas mane privertė rimtai susimąstyti. Pasikuičiau internete, bibliotekoje ir supratau, kad tiek riedutininkų, tiek riedlentininkų kietumo koeficientas daugiau mažiau toks pats! Visų jų skeletų sudėtis vienoda, organų skaičius toks pats, net dantų turi po tiek pat.
Na, o rimtai atsakant į šį klausimą, tai manau, jog riedlentininkas yra morališkai daug „kietesnis“ už riedutininką, nes triukus mokytis užima daug daugiau laiko ir tam reikia daugiau pastangų.

baidas rašė:sakau reikia pradeti riedlente arba rieduciais vazineti.
ant riedlentes teoriskai nestovejes niekad su rieduciais pries savaite pabandziau pirma karta. gavosi , kaip karve ant ledo bet vis sioks toks sportas.
tai dabar papasakokit man +/- vieno ir kito ... inventoriaus kainos ir t.t.
sportline rieduciai ~400-500 riedlentes ~200 lt
geri ar blogi pasakyti negaliu.
laukiu komentaru.

Baidai, tiesiog spaudžiu dešinę ir giriu už tokį teisingą mąstymą! Polinkis į bet kokį ekstremalų sportą prailgina gyvenimą ir leidžia išlikti jaunam ilgesnį laiką. Taigi, apie riedučius gali pamiršti, jau geriau žiemą eiti pačiuožinėti pačiūžomis ant užšalusios kūdros. Aš, kaip objektyviai vertinantis asmuo, manau, jog tau vertėtų rinktis riedlentę.
Visų pirma, jei nori išties nenuviliančio varianto, pirk riedlentę iš tam skirtų specializuotų parduotuvių – „skateshop‘ų“. Jų galima rasti Vilniuje, Klaipėdoje (pasakyčiau ir pavadinimus, tik gaila, jog man nesumokės už reklamą). Naujo komplekto kaina siekia ~500 Lietuvos pinigų, tačiau kokybė atitinka kainą ir poreikius.
Važinėjimo pradžia gali pasirodyti kiek kebli, tačiau juk RIEDLENTININKAI YRA KIETI ;)
Vytautas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 29 Kov 2007 02:58
Miestas: Kaunas

riedlentes

UNREAD_POST SSauliusS 07 Bal 2007 13:06

Gal galetu kas nurodyti koki informatyvu puslapi, kur galeciau paskaityt apie inventoriu ir t.t.
SSauliusS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 26 Rgp 2005 16:14
Miestas: Šiauliai

Kitas

Grįžti į Viskas apie ratukus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


cron
Prisijungimas nariams