EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

ar reikalinga registracija ...

Kalbam apie viską / let's talk about something

ar reikalinga registracija forumuose

Taip
24
86%
Ne, nes aš tingiu
3
11%
Ne, nes yra labai svarių priežasčių to nedaryti
1
4%
Neturiu nuomonės
0
Balsų nėra
 
Viso balsų : 28

ar reikalinga registracija ...

UNREAD_POST baidas 14 Spa 2004 13:20

ka jus gaunate prisiregistrave ir ko negaunate neprisiregistruodami ? ...
yra ivairiausiu variantu ka jus galite gauti papildomai lyginant su neprisiregistravusiais ir daugybe variantu ka galima uzdrausti neprisiregistravusiems... bet nesigylinant i smulkmenas man vienas is didziausiu registracijos pliusu yra tai , kad as atsisedes prie bet kurio kompiuterio ir prisijunges savo vardu matau kokios zinutes yra atsiradusios naujai nuo paskutinio apsilankymo.. ir man nereikia ziureti i datas laikus visu 50-80 ar 100 zinuciu ... asku tai nera labai aktualu kai zinuciu skaicius per savaite nevirsija 10...
kas nenori registruotis del politiniu ar religiniu isitikinimu gali nesiregistruoti ...prievartos nera ... ziurekim i tai kitu kampu : ne tai kas yra draudziama neregistruotiems vartotojams, o tai ka gauna papildomai registruoti ...
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Rasius321 14 Spa 2004 13:35

... ir šiaip - prisiregistruoti yra gero tono ženklas.

Nes po to prasideda visokie bardakai su "svečiais" kaip kad siauresvakaru forume...
Rasius
--
Curiosity killed the cat, satisfaction brought him back
Vartotojo avataras
Rasius321
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 12:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Sige 14 Spa 2004 15:36

Kaip suprantu apklausoje gali dalyvauti tik prisiregistravę. Negi, jau būdamas prisireg sakysi, kad registr nereikalinga. Taigi, apklausa neobjektyvi.
As irgi prabalsavau uz :)
Vartotojo avataras
Sige
 
Pranešimai: 857
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:12
Miestas: Kaunas

Nemegstu registruotis

UNREAD_POST Darius 77 14 Spa 2004 15:52

Forumas tik prisiregistravusiems! Skamba, kaip "tik baltiesiems". Senasis Buriu forumas buvo labai atviras ir labai demokratiskas. Gal del to kokiu problemu ir kildavo, nezinau, as ne specas. Bet man patiko. Paprastai, kai tik kur papraso registruotis, mane tas dalykas pradeda zymiai maziau dominti. Pajauciu kazkokia gresme ir apsisukes nueinu. Bet gal tik man taip. Nors cia prisiregistravau. Ir Burese. Buvau priverstas. Bet cia juk visi savi???
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

UNREAD_POST Darius 77 14 Spa 2004 15:58

Beje sveciai SVK forume labai daug zaismingumo inesa. Smarkiai pagyvina foruma. Nes galiausiai gaunasi taip:

A to B ar vaziuoji i ZZZZZ?
B to A nevaziuoju.
B to A ar buvai ZZZZZ?
A to B buvo qool!

Galima telefonu pakalbeti
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

UNREAD_POST baidas 14 Spa 2004 16:03

na manau kad savi ... burese registracija taip pat buvo jau senai ...
o su nenoru registruotis ... na man tai kazkodel asocijuojasi su cigonu taboru, kurie net uzkimdami kaukia, kad pazeidziamos ju teises, bet ne zodelio nenori girdeti apie pareigas ...
... taip apart + vartotojams kuriu sie kazkodel nelabai nori suprasti yra ir + administratoriams ... jei butume tai sugalvoje pirmi galima butu mus vadinti baltomis varnomis , kurios issigalvoja velniai zino ka ... bet taip yra didesneje dalyje forumu ...ir tai manau yra naturalu ... o pasiteisinimas tingiu .. na man tai skamba nelabai itikinamai ...
sugaisti pora minuciu registracijai ir uzdejus varnele kad tave atsimintu ir kiekviena karta nereiketu jungtis jei sedi prie to pacio ar poros tu paciu kompu tingi , o po 10-20 kartu perziurineti tas pacias zinutes kol atsirenki kas dar neskaityta netingi ... no comments...
Paskutinį kartą redagavo baidas 14 Spa 2004 16:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST baidas 14 Spa 2004 16:08

Darius 77 rašė:Beje sveciai SVK forume labai daug zaismingumo inesa. Smarkiai pagyvina foruma. Nes galiausiai gaunasi taip:

A to B ar vaziuoji i ZZZZZ?
B to A nevaziuoju.
B to A ar buvai ZZZZZ?
A to B buvo qool!

Galima telefonu pakalbeti


yra http://www.ieskok.lt
http://www.draugai.lt
http://www.pliurpalai.lt
http://www.svk.lt
http://www.ausys.lt
ir dar daug kitokiu chatu kur galima pliurpti su kitais 10-12 metu bendraminciais ...

mano nuomone laiko mes ir taip ne per daugiausiai turim ... reikia tarp plaukiojimu ir forumu skaitymu dar kartais ir padirbti ... laiko perskaityti kas kur vaziuoja buriuoti truksta, o dar skaityti kas kur vaziuoja bulviu sodinti ar grybauti ....
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Efca 374 14 Spa 2004 16:09

Šiaip registracija turi savų pliusų ir savų minusų
kaip pliusas būtų tai, kad nėra šiukšlių tipo BMW plyta, lietnikai nebrungiai, ir šiaip visokios necenzūrinės murlos. taip pat galima išvengti bjaurių ononiminių įžeidinėjimų bei pamazginių žinučių kurias rašo koks nors grybas, o pasirašo kokiu nors gerbiamo žmogaus vardu.
Registracija kartais trukdo žmogui iš šalies įpilti šiek tiek šviežio kraujo į vidinį diskusijų sultinį. Manau, kad jeigu, pavyzdžiui, Aukselis prieš rašydamas į bures būtų turėjusi užsiregistruoti, nebūtų išsivysčiusi tokia šauni diskusija kaip „Trintukai"
Vartotojo avataras
Efca 374
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:46
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 374

UNREAD_POST baidas 14 Spa 2004 16:18

Sige rašė:Kaip suprantu apklausoje gali dalyvauti tik prisiregistravę. Negi, jau būdamas prisireg sakysi, kad registr nereikalinga. Taigi, apklausa neobjektyvi.
As irgi prabalsavau uz :)


aha ... tada ziurim taip ... tiems kuriems labai jau ne prie sirdies registracija galbut it toliau tegul raso i
http://www.windsurfing.lt/windsurf/
ir http://www.vejasgalvoje.lt


o kuriems ji nekenkia , o kartais galbut ir padeda i bures ir cia ...

ziuriu kazkoks balansas gaunasi ...

nors nelabai as suprantu uzsipuolima ... nes svk taip pat yra registracija ... skirtumas tik tas kad jie leide ir rasyti neregistruotiems vartotojams ... na rezultatai matomi ... jei jums yra aukstesnis prioritetas laukimas vienos vieninteles tikrai qool temos issivysciusios is aukselio parasymo ... nors tai taip pat zmogus ne visai jau tolimas nuo buriavimo.... tai galima skaityti ivairaus pobudzio spama tikintis kad gal kas nors pagyvins foruma ... jei ne malonu su jumis toliau bendrauti musu forume ...
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

Nesiparinkit

UNREAD_POST Darius 77 14 Spa 2004 16:28

Sitas forumas - LIUKS!!!!! Nesiparinkit. Klauset nuomones, pasakiau. Na, man taip atrodo, jus zinot daug kitu priezasciu, del kuriu geriau registruotis. Jokio asmeniskumo. As jau prisiregistravau - ir nieko neatsitiko... Be to visada galiu issiregistruoti. Be to ir sveciai (su apkarpytom teisem :? ) dar siek tiek pasireiksti gali. Na, tai ir visi patenkinti... :lol:
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

UNREAD_POST baidas 14 Spa 2004 16:37

na nesiparinam ... paprasciausiai vyksta religiniu isitikinimu suvienytu , bet politiskai neapsisprendusiu oponentu dialogas :)
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST mindas 14 Spa 2004 19:29

siaip as del registracijos nieko pries, net gi UZ.
Forumai su reikalaujama registracija man rodos labiau priziurimi. Viskas suskirstyta pagal temas, isvengiama kaip jau auksciau mineta parduodamu lietnyku, nusipezejimu ir pan.
pvz. as nepataikiau i tema, ir nepraejo ne pora minuciu, jau buvo aplinka sterilizuota (Cia kaip Svarcas:) : "Jus ka tik istryne!!!"). patalpino beveik ten , kur ir vieta. Nors gal cia del to, kad forumas pakankamai jaunas, teminis ir jo kurejai bei priziuretojai pilni entuziazmo. Tikekimes jis nedings.
Vartotojo avataras
mindas
 
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 12 Spa 2004 12:48
Miestas: vilnius

UNREAD_POST Edas50 14 Spa 2004 20:13

Sige rašė:Kaip suprantu apklausoje gali dalyvauti tik prisiregistravę. Negi, jau būdamas prisireg sakysi, kad registr nereikalinga. Taigi, apklausa neobjektyvi.
As irgi prabalsavau uz :)


Apklausa jau objektyvi - gali balsuoti visi, bet tai manau niekam is sveciu nebus idomu :evil:
----------------------------------
http://www.bareika.lt
+370 618 40022
Vartotojo avataras
Edas50
-
 
Pranešimai: 2449
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 19:23
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 50

UNREAD_POST Efca 374 15 Spa 2004 11:21

Nežinau kaip kitiems, bet man tas temų kilnojimas kažkaip truputi ne prie širdies. Paskaitai, išeini pietauti, grįžti, o ten jau nei kvapo ne tik naujų atsakymų, bet ir to kas jau skaityta :? . Paskui viską surandi visiškai kitoje parapijoje. Man pavyzdžiui patinka kai tema prasidėjusi vienaip nuvažiuoja visai kitur, klasikinis pavyzdys buvo Burėse „Kaip sekėsi" ar kažkaip panašiai pavadinta tema, kurioje savaitgalio įspūdžiai perauga į skalbiankių tempimą iš namų, o vėliau iš viso kraujas ima lietis laisvai :)
Vartotojo avataras
Efca 374
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:46
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 374

UNREAD_POST Audrius 15 Spa 2004 11:29

parduod golfuka niauktais langais, su papiktinimais (geri lietnykai) arba keiciu i ascona, baltos nesiulyti

nebandykit istrynt
:shock:
Audrius
LTU 35
Vartotojo avataras
Audrius
 
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 11:55
Miestas: Kaunas

Kitas

Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


cron
Prisijungimas nariams