EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Dėl veliavų varžybose

Kalbam apie viską / let's talk about something

UNREAD_POST Mazvydas (LTU 97) 06 Geg 2005 16:47

Bobai, kalbam apie chainikus, kodel negalima mums biski pagelbeti?...

Zek kaip pavyzdi, paprasta situacija: duodamas startas, o man nusmunka gikas, nes as chainikas ir neesu igudes takelavime. As turskiuosi ir terliojuosi vandenyje bandydamas vel ji pastatyti i vieta. Susitvarkau, uzsiropsciu ant lentos ir... veliavos nuleistos... nezinau, startaves isipiesiu i 2 minuciu laika ar jis jau praejo kol tvarkiau gika. Aisku sakysi, visai nesvarbu praejo ar ne, startas ir distancijos plaukimas duos tik naudos, bet... Mano poziuriu, jei starto laikas jau praejo, man geriau neplaukti distancijos tusciai, o per ta laika perziureti visa savo takelaza, kad sekancio uzplaukimo metu buciau del jo tikras.

Ka manai?
Vartotojo avataras
Mazvydas (LTU 97)
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 20:56
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Bobas32 06 Geg 2005 16:57

Pakomentavau tik Pirmaji starto procedurs varianta. Man atrodo ji supras dar maziau. Visumoje, LR taures vyriausias teisejas yra Mantas. Kaip jis nuspres taip ir bus. Taip pat ir del draudimu. As daugiau koncentruosiuos FW startuose.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST Mantas 06 Geg 2005 17:13

Mazvydai, nesinervink viskas bus tvarkoje, i viska bus atsizvelgta pagal situacija. Kaip Gedas parase: Skelbimų lentoje, turės būti aprašytos starto procedūros, kokios jos bus, ar jos isliks kokios yra ar siektiek keisis, bus aisku varzybu diena, yra 6 taisykle instrukcijoje, butu visai nelogiska, jeigu taisykles varzybu eigoje atsizvelgiant i situacija nebutu koreguojamos :) Svarbiausia tai, jog jeigu kazkas yra koreguojama, tai turi buti aiskiai ir laiku pranesta varzybu dalyviams, apie tai taip pat yra kalbama instrukcijos taisykleje nr.6 :)
Labai malonu, kad ir tu Mazvydai ir LR domites ir duodate pastebejimus, tik nereaguokite taip emocionaliai, cia ne Lietuvos respublikos istatymai :D, mes pasiliekame sau teise, daryti pakeitimus varzybu instrukcijose.
mantasraila@yahoo.com
LTU12
mob. 861036707
skype contact name: mantasraila
Vartotojo avataras
Mantas
 
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 01:32
Miestas: Kaunas

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių


Prisijungimas nariams