EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Lietuvos burlentės -

Kalbam apie viską / let's talk about something

Lietuvos burlentės -

UNREAD_POST ezhys 18 Bal 2018 13:22

Sveiki vėjagalviai,

Esame maža ir, noriu tikėti, glaudi bendruomenė. Kiekvienas ‘sergame’ šiuo sportu savaip – vieniems tai greitis ir lenktynės, kitiems atsipalaidavimams, tretiems triukai ar galinėjimasis su bangomis. Nepaisant to, visų mūsų tikslas vienodas – geras laikas ir mėgavimasis vandens bei vėjo stichijomis.
Tikiu, kad internetas ir visi šiuolaikiniai komunikacijos kanalai padeda mums būti dar glaudesne bendruomene, nes galime pajausti tai, kas vyksta net ir toli nuo mūsų esančiuose spot’uose. Be to, tai puiki vieta kiekvienam burlentininkui parduoti ar pirkti naudotą inventorių, o distributoriams pasiūlyti geriausius variantus visiems bendruomenės nariams. Iki šiol visi mes laisvai galėjome naudotis mums įprastais kanalais - Extreme sports forumais bei facebook grupe Burlentės Lietuvoje / Perku-parduodu.
Deja, visai nesenai, Surfhouse atstovai, kurie yra šios grupės įkūrėjai ir administratoriai, tyliai pašalino visus distributorius iš šios grupės, taip bandydami mažinti konkurenciją. Žinoma, mes neturime teisės nurodinėti, ką kažkas gali ar negali daryti savo sukurtose facebook grupėse, tačiau manome, kad prisidengiant Lietuvos burlenčių bendruomenės puslapiu pasidaryti vietą išskirtinai tik savo atstovaujamų gamintojų reklamai yra mažų mažiausiai neteisinga, ypač kai tai daroma tyliai, neinformuojant grupės narių. Tikime, kad sveika konkurencija užtikrina geriausias kainas kiekvienam bendruomenės nariui.
Dėl šios priežasties buvome priversti sukurti naują facebook grupę “Lietuvos burlentės – atvira bendruomenė, skelbimai ir visa kita”, kurioje visi bendruomenės nariai bus laisvi reikšti nuomonę, skelbti info apie burlentes, apie išpardavimus, akcijas ar renginius. Jokie apribojimai šioje grupėje taikomi nebus, jei skelbimai nepažeis įprastų etikos normų. Tikime, kad Lietuvos būriuotojams žodžio laisve svarbi, kaip ir sveika konkurencija, todėl laukiame jūsų prisijungiant bei pasidalinant su kolegomis vėjagalviais!
POINT-7 / MauiSails / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards / Session Saver

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1215
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Prisijungimas nariams