EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pasaulio FW čempionatas Azoruose

Kalbam apie viską / let's talk about something

Pasaulio FW čempionatas Azoruose

UNREAD_POST Rytis799 06 Bal 2015 22:19

Sveiki,
šiuo metu esu Azorų salose (Portugalija), kur šį trečiadienį prasidės Pasaulio Formula Windsurfing čempionatas. Nors dalyvių bus nedaug (30-40), tačiau tai stipriausias pasaulio čempionatas, kuriam teko būti. Čia silpnų sportininkų nėra. Visi arba profesionalai, arba aukščiausio lygio mėgėjai - savo šalių čempionai. Tagi bus sunku.
Čia esu jau savaitę laiko - treniruojuosi. Apie sąlygas, treniruotes, vakarienes su pasaulio čempionais ir t.t. galite paskaityti mano bloge. Taip pat ten rašysiu ir kiekvienos dienos varžybų aprašymus.
http://rytis-arnas.blogspot.com
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799

Re: Pasaulio FW čempionatas Azoruose

UNREAD_POST Rytis799 18 Bal 2015 13:43

Praėjusį sekmadienį pasibaigė FW pasaulio čempionatas Azorų Salose, Portugalija. Dalyvių nuomone tai buvo pats sudėtingiausias visų laikų FW pasaulio čempionatas, dėl labai stipraus vėjo bei didelės ir labai netvarkingos bangos. Iš viso įvyko 12 plaukimų per 5 varžybų dienas. Pirmą vietą užėmė argentinietis Gonzalo Costa Hoevel ARG 3, antras liko latvis Janis Preiss su kuriuo man teko garbė dalintis viešbučio kambarį, o trečią vietą užėmė danas Sebastian Kornum. Aš užėmiau 23 vietą ir tuo esu patenkintas. Tai geriausias mano visų laikų FW pasaulio čempionatų pasiekimas ir kiek žinau tai geriausias rezultatas kurį pavyko pasiekti Lietuvos atstovui.

Pilnas aprašymas ir daug nuotraukų čia:
http://rytis-arnas.blogspot.co.uk/2015/ ... .html#more
Su pagarba Rytis 799 !
Mano blogas
Vartotojo avataras
Rytis799
 
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 14 Rgp 2006 16:29
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 799


Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


cron
Prisijungimas nariams