EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Buriuotoju liga

Kalbam apie viską / let's talk about something

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Zanas346 24 Rgp 2012 12:21

prasiskalbus vakar gerai juroje, bet kokie slogų ir šiaip negalavimų simptomai dingo. vaistas aiškus, ir be pašalinių poveikių :D
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST virtuve 25 Rgp 2012 02:06

1 teblete Claritin plaukimo diena ir 1 sekančia. Ir viskas super.
Pas mane ir taip šienligė, o paplaukiojus mariose ar e-baloi nosis užsikemša, kad neprakvėpuoju.
Tikrai padeda:
1 teblete Claritin plaukimo diena ir 1 sekančia. Ir viskas super.
Dar geras purškalas į nosį AVAMIS ar kažkaip panašiai vadinasi.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Zanas346 05 Rgs 2012 22:19

pabandžiau Belastinum(Opexa) tabletę iš ryto važiuojant link marių- suveikė, 95% problemos išsisprendžia.
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Bora 05 Sau 2013 16:40

Kelis metus ir man teko šie "džiaugsmai" :) iš pradžių galvojau kad tai alergija nuo KM vandens pasireiškianti nerealiu sinusitu ir pūsleline, bet vėliau priėjau išvados, kad sinusitą iššaukia staigus temperatūros pasikeitimas, kai nuo fizinio krūvio karštas ir įkaitęs įkrenti į šaltą vandenį ir jo dar įtrauki į karštą nosį. Sprendimas buvo paprastas: pirma stengiuosi mažiau murkdytis, o antra rengiuosi geriau vėsiau, nei per šiltai. Dažniau naudoju triko tipo (iki kelių ir be rankovių) hidriaką t.y. stengiuosi neperkaisti kol esu ant lentos. Geriau vėsiau, nei per karšta. T.p. įkritęs į balą netraukiu vandens į nosį. Problema dingo.
Bora
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 19 Rgs 2009 11:48

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST nera 18 Bir 2017 16:57

Sveiki,

O ar yra kam pavykę išspręsti bėdą pakeitus vandens telkinį į gėlą, bet su gerokai skaidresniu vandeniu? Esu buvęs maratonininkas, dėl traumos teko šią veiklą užbaigti visam laikui. Vandens sportas - puiki alternatyva. Bet, vos pradėjus susidūriau su rimtomis problemomis. Grįžęs nuo ežero už poros valandų visiškai negaliu kvėpuoti per nosį. Varva, peršti, persimeta į gerklę į akis. Ar tai apskritai, alergija bet kuriam gėlam vandeniui?
nera
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 18 Bir 2017 14:53
Burės numeris: 0

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Trupinelis 18 Bir 2017 20:34

nera rašė:Sveiki,

O ar yra kam pavykę išspręsti bėdą pakeitus vandens telkinį į gėlą, bet su gerokai skaidresniu vandeniu? Esu buvęs maratonininkas, dėl traumos teko šią veiklą užbaigti visam laikui. Vandens sportas - puiki alternatyva. Bet, vos pradėjus susidūriau su rimtomis problemomis. Grįžęs nuo ežero už poros valandų visiškai negaliu kvėpuoti per nosį. Varva, peršti, persimeta į gerklę į akis. Ar tai apskritai, alergija bet kuriam gėlam vandeniui?



Kenčiu nuo to paties. Klausiamas ir man aktualus. Pasidalinkite, prašau, ir kiti, kaip sprendžiate alergijas.

Man šiemet lygtai buvo geriau, kai paplaukiojęs Kuršių mariose prasiskalavau nosį kažkokiu jūros vandeniu.
Trupinelis
LTU 150

www.stockm.eu
Vartotojo avataras
Trupinelis
 
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: 07 Spa 2004 12:02
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 150

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Zanas346 18 Bir 2017 21:48

Jūra išgydo tokias bėdas. Kai mariose uzpuldavo alergija, sekančią dieną varydavau į jūrą. padeda 100procentų.
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST nera 18 Bir 2017 22:33

Zanas346 rašė:Jūra išgydo tokias bėdas. Kai mariose uzpuldavo alergija, sekančią dieną varydavau į jūrą. padeda 100procentų.

Bet aš vilnietis, ir važiuoju į pajūrį kokius 3 kartus metuose. Kalbu apie reguliarų sportą, tad šioje vietoje su jūra kaip ir nelabai. Tiesiog įdomu, ar yra kam nors pasireiškę vienam gėlam telkiny, o kitam (pvz. gilesniam, skaidresniam) - ne? Bandysiu kitą savaitę ir pats eksperimentuoti. Beje, aš tiesiog plaukiu. Su wetsuit'u ar be jo. Tai tie dumbliai - na didžiulė problema.
nera
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 18 Bir 2017 14:53
Burės numeris: 0

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST SauliusG 19 Bir 2017 11:01

Pabandyk Vievyje plaukti.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST nera 19 Bir 2017 15:11

SauliusG rašė:Pabandyk Vievyje plaukti.


Tai šie visi dalykai ir pasireiškė būtent po šeštadienio plaukimo Vievio ežere. Ten sėklu, ir, labai daug žolių. Palanki terpė gausiai vandens augmenijai. Kad išplaukti į "švarų" vandenį, kone 100m nuo kranto teko per žoles plaukti. O ir už minėtų žolių vanduo drumzlinas. Matyt per tas žoles pasiplaukiojęs ir pasigavau bėdą. Dar šiandien galva visa kaip medinė, ir nosis tik pradeda atsikimšti. Kai dings simptomai, bandysiu Galvę ar Skaistį.
nera
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 18 Bir 2017 14:53
Burės numeris: 0

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST DovydasVilkelis 19 Bir 2017 16:38

Na Trakuose tai tikrai nėra ko plaukti, nebent mokaisi dar tik. Pabandyk tokiu atveju Dusios ežerą, ten žolių ne daug.
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Mindaugas LTU9 20 Bir 2017 08:44

Bandyk dar Kertuojuose buriuoti
Vartotojo avataras
Mindaugas LTU9
 
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: 20 Spa 2004 17:03
Miestas: Vilnius

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST Giedrius LTU11 21 Bir 2017 11:19

Man alergija nuo absoliuciai visu gelu vandens telkiniu. Ir nesvarbu labai ar jis zydi ar ne, nosis uzsikisa.
Bet is kitos puses - jei nesimaudai, tai is vis nieko, o jei pasimaudau, tai uztenka ir paprastu nosies purskalu. Tik reikia neuztempti - ta pacia diena pasipurksti, jei buvo nosies kontaktas su vandeniu.
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST mindaugasa 21 Bir 2017 22:46

+1
Tik šiemet pajutau visus tuos kapitalinius nosies užsikimšimus po Vievio. Anksčiau nebūdavo. a - senatvė; b-kažkokios vandens žolės? Nustebino ežere atsiradę kažkokie dumbliai, išvaizda, kaip kaip jūrinių. Nepastebėjau tokių Vievyje iki šiol?
mindaugasa
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 10 Spa 2014 21:26
Burės numeris: 0

Re: Buriuotoju liga

UNREAD_POST DovydasVilkelis 22 Bir 2017 00:46

Kad jau čia apie visokias vandens ligas prakalbot - o yra buvę kam nors, kad ausys užsikimšinėtų pastoviai? Man jau kuris laikas po pasiskalavimo vandeny šita bėda. Valanda po sesijos praeina. Ausų krapštukų padariniai?
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


cron
Prisijungimas nariams